گفت‌وگو|

عبدی: گل‌محمدی با آرامش جام درو می‌کند!/ حاشیه‌سازی توسط نیمکت استقلال تاکتیکشان است

0:15 - 20 آذر 1402
کد خبر: ۴۷۴۸۶۷۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
عبدی: گل‌محمدی با آرامش جام درو می‌کند!/ حاشیه‌سازی توسط نیمکت استقلال تاکتیکشان است
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل‌محمدی در مسابقات سال‌های اخیر فوتبال ایران هر چه جام بوده را درو کرده است.

بهادر عبدی در گفت‌وگو با میزان درباره پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل هوادار در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس بعد از چند دیداری که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی نگرفت، بازی بدی را با هوادار انجام نداد. مهمترین مسئله پیروزی مقابل این تیم بود. همچنین در ۶ بازی اخیر ۴ مساوی و ۲ باخت را به دست آورده بود که خوشبختانه مقابل هوادار به پیروزی رسیدند. پرسپولیس ضمن کسب ۳ امتیاز با عملکرد مناسبی که قبل از دربی داشت با روحیه بهتری به میدان خواهد رفت. از سوی دیگر استقلال دومین مساوی پیاپی خود را به دست آورد و فاصله امتیازی تیم صدر جدول با پرسپولیس و سایر تیم‌ها کمتر شد. 

وی در مورد عدم کسب پیروزی پرگل قبل از دیدار دربی افزود: با اینکه پیروزی با تعداد گل‌های بیشتر می‌تواند اعتماد به نفس تیم را بالاتر ببرد و قبل از دیدار دربی باید تیم با روحیه مناسب و بهتر خودش را آماده کند، اما مهم گرفتن پیروزی در دیدار ماقبل دربی بود.

*این دربی مشکل‌ترین و پیچیده‌ترین دربی سال‌های اخیر خواهد بود

کارشناس فوتبال با اشاره به اینکه دربی همیشه سخت است، ادامه داد: این دربی مشکل‌ترین و پیچیده‌ترین دربی سال‌های اخیر خواهد بود. چون همه چیز در زمین نیست؛ به ویژه اینکه نیمکت استقلال تغییر کرده است و هر هفته با نیمکت حریفان با چالش مواجه می‌شوند. احتمال دارد ایجاد حواشی روی نیمکت یک نوع تاکتیک باشد که استقلالی‌ها هر هفته به دنبال این موضوع هستند. البته باید ببینیم که این سیستم‌شان به سرانجام می‌رسد یا نه؟

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: در بازی فولاد هم جنجال به پا شد و سال‌هاست کسانی که روی نیمکت استقلال می‌نشیند این اتفاقات را رقم می‌زنند و این ماجرا ادامه‌دار است.

*آسیب‌دیدگی‌ بازیکنان دست سرمربی پرسپولیس را خالی کرد

عبدی در مورد تمرکز بالای اعضای کادرفنی پرسپولیس برای دیدار دربی گفت: آرامشی که یحیی گل‌محمدی دارد و درگیر نشدن و دامن نزدن به حواشی که استقلالی‌ها درست می‌کنند، می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. افشین پیروانی هم حواسش جمع است و نمی‌گذارد تا اتفاقی در دربی رخ دهد تا تمرکز بازیکنان روی بازی باشد. دیدار بسیار مشکلی است؛ استقلال پرمهر‌ه‌ترین تیم لیگ امسال است، نیمکت و بازیکنان داخل زمینش بازیکنان بزرگ و باکیفیتی هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: متأسفانه گل‌محمدی ابزار‌هایی که لازم داشت را این فصل روی نیمکت ندارد. از طرفی آسیب‌دیدگی‌هایی که برای برخی بازیکنان نظیر وحید امیری، مرتضی پورعلی‌گنجی و یاسین سلمانی اتفاق افتاد باعث شد دست سرمربی پرسپولیس خالی شود. البته باید تا ۵ بازی باقی مانده تا نیم فصل پیش برود تا بهترین تدابیر برای جذب بازیکنان برای پرسپولیس رقم بخورد.

*با یک باخت هیچ تغییری در جایگاه گل‌محمدی و ذهن مردم ایجاد نمی‌شود

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه گل‌محمدی از نظر کسب مقام قهرمانی رکورددار است، گفت: گل‌محمدی در سال‌های اخیر مسابقات فوتبال ایران هر چه جام بوده را درو کرده و تنها کسی است که از ۷ - ۸ جام موجود، ۵ - ۶ جام قهرمانی را به دست آورده است. به نظرم با یک باخت هیچ تغییری در جایگاه این مربی و هیچ تغییری در ذهن مردم ایجاد نمی‌شود.

عبدی در پایان با حمایت همه جانبه از گل‌محمدی خاطرنشان کرد: من از گل‌محمدی حمایت می‌کنم و باید همه ما پرسپولیسی‌ها برای پیروزی در دربی انرژی مثبت به سمت تیم‌مان بفرستیم. امیدوارم در دیدار دربی در ورزشگاه آزادی باشم و از تیمم حمایت کنم تا بتوانند یک برتری خوب مقابل استقلال به دست آورند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *