دستگیری مجرم سابقه‌داری که با تهدید سلاح سرد زن جوان را مورد آزار و اذیت قرار داده بود

11:33 - 19 آذر 1402
کد خبر: ۴۷۴۸۵۹۳
دستگیری مجرم سابقه‌داری که با تهدید سلاح سرد زن جوان را مورد آزار و اذیت قرار داده بود
مجرم سابقه‌داری که در اواخر سال گذشته زن جوانی را با تهدید سلاح سرد مورد آزار و اذیت قرار داده بود، با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شد.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام خبرگزاری پلیس، سردار کارآگاه علی، ولی پور گودرزی گفت: اواخر اسفند ماه سال گذشته در پی وقوع یک فقره تجاوز به عنف در شمال شهر تهران توسط یک مرد جوان و وصول این خبر توسط شاکیه به پلیس، رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس اگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست طی تحقیق از شاکی دریافتند؛ این زن ۲۱ ساله، ساعت ۶ صبح به قصد عزیمت به محل کار از منزل خارج شده و در مسیر مردی موتورسوار به وی نزدیک شده و اقدام به تهدید شاکیه با سلاح سرد کرده است؛ زن جوان ابتدا تصور می‌کرده که این فرد قصد سرقت طلاجات وی را داشته، اما در ادامه متهم با تهدید سلاح سرد شاکیه را به مکانی خلوت کشانده و با ضرب و جرح وی را مورد اذیت و آزار قرار داده است.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان در ادامه با توجه حساسیت موضوع اقدامات گسترده کارآگاهی و اطلاعاتی را آغاز کرده و در نهایت موفق شدند مخفیگاه متهم را در شرق تهران محدوده سبلان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی وی را دستگیر و به اداره شانزدهم انتقال دادند.

سردار ولیپور گودرزی در ادامه بیان داشت: متهم در بازجویی اولیه منکر حقایق می‌شد، اما در ادامه با دعوت از شاکیه و شناسایی متهم توسط وی، متهم به جرم خود اعتراف و به تشریح ماجرا پرداخت.

وی در پایان با اشاره بر اینکه کارآگاهان با استفاده از روش‌های اطلاعاتی دریافتند متهم دارای ۱۹ فقره سابقه کیفری از قبیل سرقت، موادمخدر و... است، خاطرنشان کرد: متهم با صدور قراربازداشت موقت از سوی دادگاه شعبه سیزدهم یک کیفری تهران، برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر شکات در اختیار کاراگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *