باهویی: از خودم راضی نیستم و پدرم عصبانی است/ امیدوارم در دربی گل بزنم

19:09 - 18 آذر 1402
کد خبر: ۴۷۴۸۴۹۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
باهویی: از خودم راضی نیستم و پدرم عصبانی است/ امیدوارم در دربی گل بزنم
مهاجم سوئدی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهم‌ترین موضوع برای من پیروزی تیم است و اینکه به تیم کمک کنم، اما از خودم راضی نیستم.

خبرگزاری میزان - نبیل باهویی، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار این تیم برابر هوادار اظهار داشت: از پیروزی تیم خوشحالم. این سومین بازی بود که از ابتدا در ترکیب بودم و باید به هماهنگی بیشتری با تیم برسم. امروز موقعیت ایجاد کردم و گل هم زدم که مردود شد.

وی ادامه داد: مهم‌ترین موضوع برای من پیروزی تیم است و اینکه به تیم کمک کنم، اما از خودم راضی نیستم. حتی سراغ گوشی تلفن هم نمی‌روم، چون پدرم عصبانی است. البته که دوست دارم گل بزنم، اما صرفا کارم گلزنی نیست بلکه باید به تیم کمک و کاری کنم که هم‌تیمی‌هایم خوب بازی کنند. همانطور که گفتم این سومین بازی بود که فیکس بازی کردم و امیدوارم در بازی‌های بعدی برای این هواداران فوق‌العاده گل بزنم.

مهاجم سوئدی درباره فرصت‌های گلزنی که امروز از دست داد، اضافه کرد: امروز ۲ فرصت داشتم و تقصیر خودم بود. در بازی‌های قبلی حس خوبی نداشتم. ما امروز فرصت‌های زیادی ساختیم و باید گل می‌زدیم.

باهویی درباره اینکه گئورگی گولسیانی، بازیکن گرجستانی پرسپولیس به باشگاه برای دریافت مطالباتش اخطار داده و اینکه آیا او (باهویی) مطالبات خود را به موقع دریافت کرده یا خیر، افزود: فقط روی فوتبال تمرکز می‌کنم. چندان درباره درآمد و مسائل مالی فکر نمی‌کنم. صادقانه دراین‌باره حرف زدم و اینجا هستم که فوتبال بازی کنم. تا ماه ژوئن قرارداد دارم. حرفه‌ای هستم و هر روز تمرین می‌کنم و نهایت تلاشم را انجام می‌دهم.

وی درباره شهرآورد آخر هفته نیز گفت: همه درباره این بازی با من حرف می‌زنند. خوشحالم که امروز بازی کردم تا به آمادگی برسم. امیدوارم که هواداران را خوشحال کنم، چون چند وقتی است که روز‌های سختی را سپری کرده‌اند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *