برگزاری مزایده ۲۰ اتوبوس و خودروی سواری مربوط به پرونده‌های مواد مخدر در بندرلنگه

19:28 - 18 آذر 1402
کد خبر: ۴۷۴۸۴۹۲
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
برگزاری مزایده ۲۰ اتوبوس و خودروی سواری مربوط به پرونده‌های مواد مخدر در بندرلنگه
رئیس کل دادگستری هرمزگان از برگزاری مزایده فروش ۲۰ اتوبوس و خودروی سواری توقیفی در پرونده‌های مواد مخدر این استان خبر داد.

خبرگزاری میزان - مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان اعلام کرد: با توجه به دستور رئیس قوه‌قضاییه برای تسریع در تعیین‌تکلیف اموال توقیفی در پرونده‌های موادمخدر و به منظور جلوگیری از تضییع اموال و تخریب آن‌ها و در راستای اجرای مفاد ماده ۲۱۵ قانون مجازات اسلامی و شیوه‌نامه ابلاغی، مزایده شماره ۶۴ برای فروش خودرو‌های توقیفی از سنوات گذشته در پارکینگ موادمخدر شهرستان بندرلنگه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: این مزایده توسط شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر تحت نظارت دادستانی شهرستان بندرلنگه برگزار می‌شود و در نتیجه آن ۲۰ اتوبوس و خودروی سواری فروخته خواهند شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین با تأکید بر جدیت قوه قضائیه در ضربه زدن به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان و مصادره اموال حاصل از پولشویی و تجارت مواد مخدر، تاکید کرد: با توسل به اقدامات پیشگیرانه و برخورد قاطع و بدون اغماض برای خشکاندن ریشه‌های قاچاق مواد مخدر از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم شد و در راستای عمل به وظایف قانونی عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ خواهیم کرد.

گفتنی است؛ مراحل اجرایی این مزایده تا دوشنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت و دریافت جزئیات مزایده مذکور برای متقاضیان از طریق مشاهده متن فراخوان در صفحه اصلی سایت ستاد مبارزه با مواد مخدر به نشانی www.setadiran.ir امکان‌پذیر است.

متقاضیان شرکت در این مزایده می‌توانند از ساعت هشت تا ۱۳ با مراجعه به محل پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان بندرلنگه از وسایل نقلیه توقیفی موضوع این مزایده، بازدید و پیشنهادات خود را ارائه کنند.

 

انتهای پیام/


arsalan sohbatloo
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
0
0
چطور میتونم یه خودرو بگیرم
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *