رحمتی: فشار بازی‌های آسیایی به عملکردمان در لیگ برتر لطمه زد

20:12 - 17 آذر 1402
کد خبر: ۴۷۴۸۳۲۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
رحمتی: فشار بازی‌های آسیایی به عملکردمان در لیگ برتر لطمه زد
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: فشار بازی‌های آسیایی به عملکردمان در لیگ برتر لطمه زد، اما از فردا یک تیم دیگری از نساجی را مشاهده خواهید کرد.

خبرگزاری میزان - سیدمهدی رحمتی در نشست خبری پیش از بازی مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: سعی کردیم به لحاظ روحی و روانی و بدنی خودمان را تقویت کنیم. تغییرات مثبتی در تیم ایجاد شده است. فردا با حمایت و دعای هواداران عزیزمان با تمام تلاش و تمرکز مقابل تیم خوب استقلال خوزستان حاضر می‌شویم.

وی درباره حضور نساجی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: دو نماینده دیگر ایران در آسیا به لحاظ بازیکن و بودجه از ما بالاتر بودند و سابقه زیادی در لیگ قهرمانان آسیا داشتند. پرسپولیس در این بازی‌ها ۸ امتیاز و سپاهان نیز توانست ۱۰ امتیاز کسب کند. ما هم که برای اولین‌بار در این رقابت‌ها حضور یافتیم، توانستیم ۶ امتیاز کسب کنیم. شروع خوبی بود و به نسبت بازی‌های قابل قبولی را ارائه کردیم.

رحمتی ادامه داد: از زحمات درودگر تشکر هم می‌کنم، واقعاً برای تیم تلاش کرد و هیچ چیزی کم نگذاشت و هر چه در توان داشت در طبق اخلاص قرار داد. انشاالله با حضور بایندریان بتوانیم در ادامه راه موفق باشیم. فشار بازی‌های آسیایی به عملکردمان در لیگ برتر لطمه زد، اما از فردا یک تیم دیگری از نساجی را مشاهده خواهید کرد.

سرمربی نساجی درباره استقلال خوزستان عنوان کرد: استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی است و در بازپس‌گیری توپ جزو تیم‌های اول و دوم لیگ است.

رحمتی با اشاره به اینکه در پنج سال گذشته بازیکنان کمی از آکادمی در تیم بزرگسالان نساجی بازی کردند، گفت: امسال به بازیکنان بیشتری میدان دادیم و در آسیا هم آن‌ها را بازی دادیم. با آمدن وحید رضایی تغییرات خوبی در تیم ایجاد شده و توانستیم پلن‌های جدیدی را اضافه کنیم.

وی در پایان گفت: بار‌ها به بازیکنان درخصوص بالا بردن تمرکزشان در طول هفته گوشزد می‌کنیم. گل زودهنگام خوردن اصلاً خوب نیست و مطمئنیم دیگر این اتفاقات پیش نمی‌آید.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *