سرپرست فدراسیون شطرنج: بودجه مورد نیاز برای استخدام مربی تراز اول دنیا ذخیره شده است

12:59 - 17 آذر 1402
کد خبر: ۴۷۴۸۲۷۵
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
سرپرست فدراسیون شطرنج: بودجه مورد نیاز برای استخدام مربی تراز اول دنیا ذخیره شده است
سرپرست فدراسیون شطرنج از پرداخت بیش از ۱۰ میلیارد ریال بودجه به هیات‌های شطرنج استانی در ۶ ماه اخیر و ذخیره مبلغ قرارداد مورد نیاز استخدام‌سرمربی خارجی در حساب‌های فدراسیون خبر داد.

خبرگزاری میزان - شهرام عظیمی، سرپرست فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در دوره ۶ ماهه سرپرستی خود، گفت: خداوند را شاکرم که پس از ورود به فدراسیون با وجود مشکلات متعدد توانستم باحمایت‌های مسئولان ورزش کشور، همچنین کمک وراهنمایی‌های بی منت همکارانم در فدراسیون و مشاوران موفقیت‌های بی نظیری در این رشته ثبت نماییم.

وی افزود: با قهرمانی تیم ملی در بازی‌هایی آسیایی هانگژو نگاه‌ها به شطرنج را تغییر دادیم و این رشته بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت به همین دلیل مسئولیت در این بخش سخت‌تر از گذشته شد، اما به حول قوه الهی با تدابیری که اندیشیده شد و همچنین حمایت‌های ویژه هاشمی وزیر محترم ورزش و جوانان، محمود خسروی وفا ریاست و مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک از فدراسیون شطرنج داشتند هم اکنون به جرات می‌توان گفت فدراسیون شرایط به نسبت مطلوبی را داراست.

سرپرست فدراسیون اظهار داشت: در این دوره بیش از یک میلیارد تومان بودجه به هیات‌های استانی تزریق شد و بودجه مورد نیاز استخدام سرمربی خارجی و تراز اول دنیا هم در حساب‌های فدراسیون ذخیره شد تا در آینده مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد.

شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون شطرنج در پایان گفت: خوشحالم که پس از پایان ماموریت در این فدراسیون می‌توانم مجموعه را با شرایط به مراتب بهتری نسبت به گذشته تحویل نفر بعدی دهم تا بتواند این رشته موفق و دارای پتانسیل‌های بالا را در ادامه مدیریت کند و به کسب افتخار برای کشور عزیزمان ادامه دهند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *