عبدی: خسته نبودیم می‌توانستیم برنده باشیم/ با فشاری که روی بازیکنانم بود، نتیجه طبیعی بود

18:26 - 30 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۶۸۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
عبدی: خسته نبودیم می‌توانستیم برنده باشیم/ با فشاری که روی بازیکنانم بود، نتیجه طبیعی بود
سرمریی تیم ملی فوتبال زیر ۱۷ سال ایران گفت: می‌رویم، اما با تیم دیگری در جام دیگری همدیگر را می‌بینیم.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسین عبدی، سرمربی تیم نوجوانان پس از شکست مقابل مراکش در ضربات پنالتی در مرحله یک هشتم پایانی جام جهانی اظهار داشت: کسب این نتیجه با فشاری که روی بازیکنانم بود، طبیعی بود. ما تنها یک جلسه تمرین کردیم و درگیر جابه‌جایی بودیم. از یک شهر به شهر دیگر سه ساعت جابه‌جا شدیم و سپس یک مسافرت دو ساعته دیگر هم داشتیم.

وی ادامه داد: مراکش تقریباً پنج روز اینجا بود و این جابه‌جایی به ضرر ما شد. من نام اتفاقات امروز را اشک و لبخند‌ها می‌گذارم. به هر حال ابتدا ما گل به ثمر رساندیم، در ادامه آن‌ها بازی را به تساوی کشاندند و در پنالتی باختیم.

سرمربی تیم نوجوانان تصریح کرد: اگر خسته نبودیم می‌توانستیم برنده باشیم، هر چند بازی خوبی بود و به بچه‌ها تبریک می‌گویم. ما با جام جهانی زیر ۱۷ سال خداحافظی می‌کنیم. می‌رویم، اما با تیم دیگری در جام دیگری همدیگر را می‌بینیم. از فیفا بابت برگزاری این رویداد ممنونم. 

عبدی در پایان اظهار داشت: از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم و آنطور که لایق آن‌ها بود در زمین ظاهر شویم. امیدواریم در جای دیگر بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *