دیدار آهنگسازان، صدابرداران و صداگذاران سینمای ایران در «هم‌پیشه»

13:09 - 30 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۶۰۱
دیدار آهنگسازان، صدابرداران و صداگذاران سینمای ایران در «هم‌پیشه»
ششمین دوره «هم‌پیشه» با حضور جمعی از آهنگساران و اعضای انجمن صنفی صدابرداران و صداگذاران سینمای ایران برگزار شد.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی موسسه تصویر شهر، ششمین «هم‌پیشه» با حضور جمعی از آهنگساران و اعضای انجمن صنفی صدابرداران و صداگذاران سینمای ایران در پردیس سینما گالری ملت برگزار شد.

گردانندگی ششمین دورهمی «هم‌پیشه» را امیرحسین سمیعی برعهده داشت. وی خواننده، آهنگساز و نوازنده است که سال گذشته به عنوان چهره سال هنر انقلاب در عرصه موسیقی معرفی شد و در حال حاضر معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است.

وی با بیان این‌که این دورهمی‌ها هر چند با تعداد محدود مایه دلگرمی است، افزود: حس خوبی به انسان دست می‌دهد وقتی رفیقان خود را می‌بیند، دوستانی که در گذشته رقیب و رفیق بودند.

در این جلسات غبار فراموشی از چهره افرادی که شاید دیگر توانایی کار ندارند، پاک می‌شود و نمی‌گذارد این پیشکسوتان فراموش شوند.

همچنین حضور ویژه اصغر شاهوردی از بنیانگذاران صدابرداری سر صحنه سینمای ایران به همراه همسرش اشرف افشاری در کنار همکاران قدیمی خود، یکی از ویژگی‌های مهم مراسم بود.

حبیب خزائی فر، امیرحسین سمیعی، آرش بادپا، سروش انتظامی، حسن زاهدی، نادر رضایی، اصغر شاهوردی، اشرف افشاری، شاهپور حکیمی، ابوالفضل کی‌مرام، ابراهیم مرتضی وژده، علی اصغر میرزایی، علیرضا نکولعل، حسین وفایی، محمدحسین ذاکری، کیوان کیارس تیرداد رضایی، بهروز شهامت و سامان شهامت از مهمانان این دوره از هم‌پیشه بودند.

«هم‌پیشه» به مدیریت مریم پیرکاری و با حمایت موسسه تصویر شهر است که با هدف دورهمی هنرمندان صنوف مختلف سینما و استحکام ارتباط حرفه‌ای آنان با یکدیگر و همچنین کشف و حمایت از استعداد‌های جوان برگزار می‌شود و در این دورهمی¬ها، دانشجویان علاقمند می‌توانند از تجربیات پیشکسوتان صنوف مختلف سینما بهره برده و برای ورود به این عرصه استعداد‌های خود را به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *