سریال «نشان پیروزی» از شبکه تماشا پخش می‌شود

12:31 - 30 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۵۸۷
سریال «نشان پیروزی» از شبکه تماشا پخش می‌شود
سریال «نشان پیروزی» درباره فرار تاریخی ۶ اسیر فلسطینی از بازداشتگاه «جلبوع» در فلسطین اشغالی، هر روز ساعت ۱۸ از شبکه تماشا پخش خواهد شد.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی شبکه تماشا؛ سریال «نشان پیروزی» بعد از پخش دو سریال «عزالدین قسام» و «نگهبان قدس» بعد از عملیات نیرو‌های مقاومت فلسطین با نام عملیات بزرگ طوفان الاقصی برای پخش در شبکه تماشا آماده شده است.

«نشان پیروزی» به کارگردانی حسام حمدی ابودان، درباره فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان اراضی اشغالی تحت عنوان «جلبوع» ساخته شده است. این سریال در حقیقت روایتگر عملیات اختفای دو نفر از شش اسیر فراری در زمین‌های کشاورزی است. همزمان، تلاش نظامیان صهیونیست برای یافتن این اسرای فراری و ایجاد ایست و بازرسی در مسیر‌ها به تصویر کشیده شده است.

«شاره نصر جلبوع» یا «نشان پیروزی جلبوع» در ۲۴ قسمت به کارگردانی حسام حمدی ابودان و نویسندگی محمود منصور و زکریا فتحی ابوغالی روایتگر فرار ۶ اسیر فلسطینی است که در نوار غزه فیلمبرداری شده است. بعد‌ها فرار ۶ اسیر فلسطینی از بازداشتگاه امنیتی «جلبوع» در رسانه‌ها به عملیات «تونل آزادی» مشهور شد.

در سپتامبر ۲۰۲۱ شش اسیر فلسطینی به نام‌های محمود و محمد العارضه، زکریا الزبیدی، یعقوب قادری، مناضل انفیعات و ایهم کممجی در عملیاتی موفق شدند با حفر یک تونل در زندان جلبوع، از این زندان فرار کنند. از این عملیات تحت عنوان «فرار بزرگ» نیز یاد می‌شود. رژیم صهیونیستی طی دو هفته، بار دیگر توانست این افراد را به اسارت دربیاورند.

سریال «نشان پیروزی» هر روز ساعت ۱۸ از شبکه تماشا پخش و ساعت ۶ روز بعد بازپخش خواهد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *