مترو پرند و بیش از ۴۰۰۰ واحد مسکن مهر آماده افتتاح شد

12:29 - 30 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۵۸۵
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
مترو پرند و بیش از ۴۰۰۰ واحد مسکن مهر آماده افتتاح شد
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اعلام رفع نواقص مترو و تکمیل مسکن مهر آن شهر جدید، گفت: مترو و بیش از ۴۳۰۰ واحد مسکن مهر پرند تکمیل شده و آماده افتتاح است.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند، به تشریح روند ساخت و ساز واحد‌های مسکونی نهضت ملی مسکن، تکمیل واحد‌های باقیمانده مسکن مهر و تازه‌ترین وضعیت متروی پرند پرداخت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اعلام اینکه ۴ هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر، تکمیل و بهره‌برداری شده و متروی پرند نیز رفع نقص شده و آماده بهره‌برداری است، گفت: در موضوع نهضت ملی مسکن، تامین زمین ۳۱ هزار واحد مسکونی انجام و عملیات اجرایی ۲۳ هزار واحد آغاز شد.

صیادی ادامه داد: ۸ هزار واحد دیگر نهضت ملی مسکن در شهر جدید پرند نیز در مرحله تعیین پیمانکار است که به زودی وارد مرحله ساخت و ساز خواهد شد.

وی در خصوص متروی پرند، اعلام کرد: تمامی نواقص متروی پرند رفع شده و آماده افتتاح و مسافرگیری است.

صیادی در خصوص تکمیل واحد‌های مسکن مهر پرند، اعلام کرد: ۴ هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر پرند هم‌اکنون تکمیل شده و آماده بهره‌برداری است.

به گفته وی، یک مرکز بهداشتی-درمانی در همکاری با مرکز اورژانس و یک بوستان و همچنین یک مجموعه تجاری در محله کم‌برخوردار در شهر جدید پرند تکمیل شده و آماده بهره‌برداری است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *