واژگونی پراید در اتوبان قم- تهران منجر شعله‌ور شدن خودرو و مرگ ۳ نفر شد

9:44 - 30 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۵۳۳
واژگونی پراید در اتوبان قم- تهران منجر شعله‌ور شدن خودرو و مرگ ۳ نفر شد
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: یک دستگاه پراید با سه نفر سرنشین به دلیل نامشخصی از مسیر منحرف شده و با بلوک‌های نیوجرسی حاشیه بزرگراه برخورد کرده‌اند و سپس در وسط بزرگراه به بغل واژگون و خودرو با سه سرنشین شعله‌ور شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در مورد حادثه امروز تصادف یک خودرو پراید اظهار کرد: ساعت ۵:۴۷ دقیقه صبح امروز، یک مورد تصادف در مسیر جنوب به شمال اتوبان تهران، قم اعلام که بلافاصله ایستگاه شماره ۵۰ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به محل حادثه اعزام می‌شود.

وی افزود: آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده می‌کنند که یک دستگاه پراید با سه نفر سرنشین به دلیل نامشخصی از مسیر منحرف شده و با بلوک‌های نیوجرسی حاشیه بزرگراه برخورد کرده‌اند و سپس در وسط بزرگراه به بغل واژگون و خودرو با سه سرنشین شعله‌ور شد.

ملکی ادامه داد: آتش نشانان سریعا عملیات را آغاز و آتش خاموش شد و نفرات که دو آقا و یک خانم بودند از خودرو خارج شدند. به تایید عوامل اورژانس هر سه نفر جان خود را از دست دادند. علت حادثه توسط پلیس راهور اعلام خواهد شد.

ملکی خاطرنشان کرد: به گواه آمار مسافت‌های ۳۰ کیلومتری ورودی شهر‌ها و آغاز روز بیشترین آمار تصادف را به خود اختصاص می‌دهد و رانندگان محترم باید مراقب باشند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *