دیدار رئیس‌کل ستاد نیرو‌های مسلح با فرماندهان ارشد سپاه استان کرمان

0:02 - 30 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۴۹۹
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
دیدار رئیس‌کل ستاد نیرو‌های مسلح با فرماندهان ارشد سپاه استان کرمان
رئیس کل ستاد نیرو‌های مسلح در دیدار با فرماندهان ارشد سپاه استان کرمان، گفت: درختی که شهید سلیمانی کاشت، امروز ثمره آن مشاهده می‌شود.

خبرگزاری میزان - سرلشکر محمد باقری، رئیس کل ستاد نیرو‌های مسلح با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: درختی که شهید سلیمانی غرس کرد، امروز ثمره آن را به‌خوبی می‌بینیم. 

سرلشکر محمد باقری در دیدار با فرماندهان ارشد سپاه استان کرمان، افزود: هفته بسیج را به بسیجیان عزیز و همه عزیزان خدمتگزار در بسیج تبریک عرض می‌کنم.

وی با اشاره به مجموعه گزارشات احصا شده، بیان کرد: این گزارش‌ها بیانگر پیشرفت در سپاه ثارالله استان کرمان است که جای تشکر دارد و از همه زحمات و تلاش‌های صورت گرفته تقدیر و تشکر می‌کنم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز در این نشست با گرامی داشت هفته بسیج، اظهار کرد: جمع‌بندی نظارت میدانی نیرو‌های مسلح شامل سپاه، نیرو‌های نظامی و انتظامی مستقر در استان کرمان با حضور رئیس‌کل ستاد نیرو‌های مسلح و هیئت‌رئیسه سپاه و سازمان بسیج انجام می‌شود.

سردار محمدعلی نظری، بیان کرد: نظارت‌ها طی سه هفته با حضور معاونین و حوزه‌های تخصصی از رزم و اقدامات فرهنگی و تبیینی صورت گرفته توسط سپاه، ارتش و نیروی انتظامی در طول سال انجام می‌گیرد و به‌عنوان یک تحلیل ارائه می‌شود تا رفع معایب و نواقص در راستای خدمت بیشتر برای مردم‌یاری و امنیت پایدار صورت بگیرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *