ربیعی: وقتی برزیل را بردیم یعنی کار فوق‌العاده‌ای انجام شده است

11:39 - 29 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۳۸۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
ربیعی: وقتی برزیل را بردیم یعنی کار فوق‌العاده‌ای انجام شده است
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بازیکنانی که امروز در تیم ملی نوجوانان هستند می‌توانند نوید بخش یک نسل خوب در آینده تیم ملی باشند.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره عملکرد تیم ملی نوجوانان در مسابقات جام جهانی عنوان کرد: در ابتدا به حسین عبدی، بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال نوجوانان بابت عملکرد درخشان شان در این سه مسابقه تبریک می‌گویم. در این رده تقریبا بیش از ۳ سال است که از نظر مربیگری ثبات داشتیم و به کادر فنی اعتماد کردیم و جواب آن را نیز گرفتیم. تفکرات من در این رده سنی فقط برد و باخت نیست بلکه معتقدم که باید ببینیم بازیکن را در چه رده سنی تحویل مربی داده‌ایم و چه پیشرفتی طی این مدت داشته و در آینده چقدر می‌تواند به تیم ملی فوتبال کمک کند.

وی افزود: بازیکنانی که امروز در تیم ملی نوجوانان هستند می‌توانند نوید بخش یک نسل خوب در آینده تیم ملی باشند. بدون تردید اکثر آن‌ها در چند سال آینده می‌توانند بازیکن سطح بالایی برای تیم ملی باشند، چون درست آموزش دیده‌اند. ما وقتی برزیل را می‌بریم یعنی کار فوق العاده‌ای انجام شده است. بازیکنان برزیل از پایه فوتبال را به صورت حرفه‌ای آموزش می‌بینند تا زمانی که به عنوان لژیونر در تیم‌های مطرح اروپایی بازی می‌کنند؛ بنابراین تیم ملی فوتبال نوجوانان تا امروز عملکرد خوبی داشته و از نظر نتیجه‌ای نیز امتیاز خوبی را کسب کرده‌ایم. به نظرم بعد از مسابقات جام جهانی این تیم نباید رها شود.

ربیعی در پایان گفت: باید شاکله اصلی این تیم و کادر فنی حفظ شود تا در آینده شاهد موفقیت‌های بیشتری از تیم نوجوانان باشیم و از همین بازیکنان پشتوانه‌های خوبی در آینده برای تیم ملی داشته باشیم. امیدوارم در بازی برابر مراکش نیز سربلند از زمین مسابقه بیرون بیایند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *