دعوت ثریا آقایی به کمپ AOP به عنوان مربی برتر

10:47 - 29 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۳۴۸
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
دعوت ثریا آقایی به کمپ AOP به عنوان مربی برتر
ثریا آقایی بدمینتون باز المپیکی ایران بار دیگر اتفاقی مهم و نوین رقم زد و به عنوان مربی برتر به کمپ تمرینی AOP دعوت شده است.

خبرگزاری میزان - به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، ثریا آقایی، تنها نماینده بدمینتون ایران در المپیک ۲۰۲۰ المپیک توکیو به عنوان مربی برتر از سوی فدراسیون بدمینتون قاره کهن به اردوی تمرینی بدمینتون آسیا موسوم به AOP که مرتبط با پروژه المپیک است دعوت شد. این کمپ از ۲۷ اکتبر تا ۶ دسامبر ۲۰۲۳ (۶ آذر تا ۱۵ آذر ۱۴۰۲) در کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود.

واجد علی رئیس توسعه بدمینتون آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون بدمینتون رسما از این چهره سرشناس بدمینتون ایران دعوت به عمل آورده است. به این ترتیب آقایی در این کمپ به بدمینتون‌بازان آموزش خواهد داد.

ثریا آقایی پیش از المپیک ۲۰۲۰ توکیو تاریخ ساز شد و با کسب سهمیه این رقابت‌ها نام خود را به عنوان نخستین نماینده زن ایران در تاریخ بدمینتون المپیک ماندگار کرد.

این ورزشکار اخلاق مدار در سال‌های اخیر علم مربی گری خود را نیز ارتقا داده است و اکنون نیز به عنوان مربی اردوی تمرینی بدمینتون آسیا که مرتبط با پروژه المپیک به شمار می‌رود به مالزی دعوت شده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *