آغاز دور جدید اردوی تیم ملی تفنگ

9:50 - 29 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۳۲۵
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
آغاز دور جدید اردوی تیم ملی تفنگ
مرحله جدید اردوی تیم ملی تفنگ از امروز با حضور ۱۷ ورزشکار آغاز شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مرحله جدید اردوی تیم ملی تفنگ از امروز (دوشنبه)، ۲۹ آبان ماه با حضور ۱۷ ورزشکار در سالن تیراندازی ۸۰ خط فدراسیون آغاز شد و تا ۱۰ آذر ماه ادامه دارد.

نجمه خدمتی از خراسان جنوبی، فاطمه کرمزاده از خوزستان، شرمینه چهل امیرانی از تهران، آیسان منصور از آذربایجان غربی، یلدا سلیمانی از تهران، ساینا تیموری از آذربایجان غربی، رکسانا کاظمی از لرستان، آنا علیخانی از لرستان، فاطمه امینی از اصفهان، آیلین علیپور از تهران، زهرا قویدل از اصفهان در بخش بانوان و امیرمحمد نکونام از تهران، پوریا نوروزیان از ایلام، مهیار صداقت از تهران، محمدامین رهسپار از خوزستان، ابوالفضل نعمتی از تهران و ماهان صفری از ایلام در بخش آقایان ورزشکارانی هستند که زیر نظر مریم طالبی در اردو حضور خواهند داشت.

همچنین اردوی تیم نوجوانان و جوانان تپانچه با دعوت از ۱۲ ورزشکار و با هدایت علی کلاتی در تهران آغاز شد. این مرحله از اردو تا ۳ آذر ماه ادامه دارد.

زینب شکاری از اصفهان، آیلین قلی زاده از سیستان و بلوچستان، فاطمه‌سادات حسینی از قم، پریماه امیری از کرمان، مبینا پرواس از آذربایجان شرقی و اسرا رمضانی از آذربایجان غربی در بخش دختران و شایان تمدن از خوزستان، محمدحسین کیا از گلستان، داوود افشای از البرز، حسین گوهری از تهران، محمدمهدی چوبین از قم و کارن کیکاوسی از سیستان و بلوچستان در بخش پسران در اردو حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *