فروش بلیت قطار ترکیبی کربلا برای بازه زمانی آذر

8:27 - 29 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۳۰۴
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
فروش بلیت قطار ترکیبی کربلا برای بازه زمانی آذر
مرحله جدید فروش بلیت قطار ترکیبی تهران کربلا برای قطار‌های بازه زمانی آذر از ساعت ۱۰ صبح امروز، دوشنبه ۲۹ آبان، آغاز می‌شود.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، سید میعاد صالحی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، از آغاز مرحله جدید فروش بلیت قطار ترکیبی تهران کربلا از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۹ آبان برای قطار‌های بازه زمانی آذر ماه خبر داد.

صالحی با اشاره به نحوه سیر قطار ترکیبی بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قطار ترکیبی تهران کربلا روز‌های شنبه از ایستگاه تهران حرکت می‌کند و مسافرین پس از عبور از مرز شلمچه، با اتوبوس از شلمچه تا بصره را طی و از آنجا مجددا با قطار تا کربلا سیر خواهند کرد. 

وی افزود: قطار برگشت نیز از شهر کربلا صبح روز‌های شنبه هر هفته به سمت بصره و از آنجا با اتوبوس به مرز شلمچه و از شلمچه تا ایستگاه نهایی تهران به وسیله قطار حرکت می‌کند.

مدیرعامل راه‌آهن در خصوص نوع قطار‌های مورد استفاده نیز گفت: قطار داخل ایران برای همه مسافران ۴ تخته ۴ ستاره و در داخل عراق انواع اتوبوسی درجه ۱، اتوبوسی وی آی پی و کوپه‌ای است. 

هموطنان گرامی می‌توانند از زمان تعیین شده با توجه به نکات مربوطه از جمله دارا بودن گذرنامه معتبر از طریق وبگاه www. rai.ir به صورت اینترنتی و یا به طور همزمان از طریق دفاتر فروش حضوری به خرید بلیت اقدام کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *