بودجه سال ۱۴۰۳، ۳۰ آبان ماه تقدیم مجلس می‌شود

17:46 - 28 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۲۷۳
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
بودجه سال ۱۴۰۳، ۳۰ آبان ماه تقدیم مجلس می‌شود
رئیس مجلس شورای اسلامی پس از به صدا در آوردن زنگ پایان نشست علنی تاکید کرد که با توجه به تقدیم لایحه بودجه ۱۴۰۱ در روز سه شنبه و حضور نمایندگان در حوزه انتخابیه طی هفته آینده بنابراین بررسی برنامه هفتم باید تا روز سه شنبه در صحن و کمیسیون ولو سه شیفت به اتمام برسد.

خبرگزاری میزان- به گزارش خانه ملت، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس پایان نشست علنی نوبت دوم امروز (یکشنبه، ۲۸ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در ساعت ۱۷ و ۱۶ دقیقه اعلام کرد و گفت: نشست علنی بعدی فردا دوشنبه ۲۹ آبان ماه رأس ساعت ۷:۴۵ صبح با ادامه رسیدگی به کلیات لایحه برنامه هفتم کشور برگزار خواهد شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نشست کمیسیون تلفیق باید امشب بلافاصله بعد از نماز برگزار تا امشب تمامی موارد ارجاعی تعیین تکلیف شوند، زیرا زمان لازم برای بررسی آن وجود ندارد.

وی ادامه داد: از آنجایی که فردا باید نشست کمیسیون تلفیق برگزار شود بنابراین جلسات کمیسیون ساعت ۱۲ تا ۱۴ خواهد بود و رأس ساعت ۱۴ صحن جلسه خواهد داشت.

قالیباف افزود: باید در هفته جاری بررسی برنامه هفتم را در کمیسیون تلفیق به اتمام برسانیم، زیرا روز سه شنبه بودجه سال ۱۴۰۳ تقدیم مجلس خواهد شد و بلافاصله باید وارد بررسی بودجه شویم و نمایندگان نیز به دلیل طولانی بودن بررسی لایحه برنامه هفتم باید هفته آینده در حوزه انتخابیه حضور یابند و اگر بررسی برنامه تا سه شنبه به اتمام نرسد باید چهارشنبه هم حضور داشته باشند و غیر از این چاره‌ای نداریم بنابراین بررسی برنامه هفتم باید تا روز سه شنبه در صحن و کمیسیون ولو سه شیفت به اتمام برسد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *