بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در محکومیت حملات به شیعیان پاراچنار

15:28 - 28 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۲۳۹
بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در محکومیت حملات به شیعیان پاراچنار
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در بیانیه‌ای، محاصره وجنایات صورت گرفته در پاراچنار را محکوم کرد.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این سازمان در پی اقدامات وحشیانه صورت گرفته در پاراچنار در بیانیه‌ای این اقدامات را محکوم کرد که متن آن بدین شرح است:

باسمه تعالی

این روز‌ها در بحبوحه جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی در نوار غزه، عوامل تروریستی ـ تکفیری این رژیم مشغول الگوبرداری از جنایات تل آویو و پیاده‌سازی آن در منطقه پاراچنار هستند. امروز پاراچنار همچون غزه از ۴ طرف در محاصره است، ادارات و مدارس تعطیل هستند. اینترنت، راه ورود مواد غذایی و سوخت به این منطقه قطع شده است. رسانه‌های غربی نیز با سانسور مطلق جنایات تمام عیاری که در این منطقه شیعه نشین رخ می‌دهد، مسیر استمرار این قساوت و جنایت را از سوی مهره‌های عملیاتی خود فراهم می‌سازند.

پس از درهم شکستن دژ تروریسم تکفیری در سوریه و عراق توسط رزمندگان مقاومت، تعداد زیادی از اعضای داعش با مدیریت دستگاه‌های امنیتی و نظامی غرب و متحدان منطقه‌ای واشنگتن و تل آویو به نزدیکی پاراچنار سوق داده شده اند تا انتقام شکست داعش و ابتر ماندن طرح تجزیه منطقه را از ساکنان این منطقه بگیرند. برخی از ساکنان پاراچنار، در جبهه نبرد علیه تروریسم تکفیری در سوریه نقش پررنگی ایفا کرده و در میدان مبارزه با داعش و حامیان صهیونیستی و غربی آن به شهادت رسیده‌اند.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی قویا فجایع جاری در پاراچنار را محکوم کرده و صراحتا خواستار شکسته شدن سکوت و انفعال دولت پاکستان در صیانت از جان شیعیان این منطقه است.

همچنین، این سازمان از علمای مسلمان خصوصا در پاکستان و شبه قاره هند می‌خواهد تا از نفوذ و قدرت رسمی و عمومی خود در راستای توقف هر چه سریع‌تر این جنایات استفاده کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *