«شهر به شهر» همراه با شبکه آموزش

11:27 - 28 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۱۷۶
«شهر به شهر» همراه با شبکه آموزش
مستند «شهر به شهر» شبکه آموزش سیما، به تهیه‌کنندگی شهرام قدیری و کارگردانی محسن دانشور، با حضور در شهر‌های مختلف کشور بنا‌های تاریخی و جاذبه‌های گردشگری رابه تصویر کشیده و نوجوانان نخبه هر شهر را معرفی می‌کند.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی شبکه آموزش سیما، مستند «شهر به شهر»، یکی از تازه‌ترین تولیدات شبکه آموزش سیما است که هم اکنون در مرحله تصویربرداری در شهر‌های مختلف ایران است.

مستند «شهر به شهر» سعی دارد با سفر به شهر‌ها و استان‌های مختلف کشورعلاوه بر به تصویر کشیدن بنا‌های تاریخی و جاذبه‌های گردشگری به معرفی نوجوانان نخبه کشورکه توانسته اند در بخش‌های مختلف دانش بنیان اختراعات خود را به ثبت برسانند گفتگویی صمیمی داشته باشد.

همچنین این مستند قرار است، همراه نخبگان وارد شهر‌های مختلف شده وبه معرفی اماکن تاریخی بپردازد.

به گفته محمد غفاری، مدیر تامین برنامه شبکه آموزش «شهر به شهر» در هر استان بنا به پتانسیل‌های هر منطقه بخشی از فرهنگ و تمدن و استعداد‌های هر شهر را برای مخاطب معرفی می‌کند.

این مستند در ۴۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای در حال تولید است و گروه پیشرو تولید در حال بررسی و هماهنگی‌های لازم با استان‌های مختلف کشور هستند.

مستند «شهر به شهر» به تهیه کنندگی شهرام قدیری و کارگردانی محسن دانشور و به سفارش تامین برنامه شبکه آموزش سیما در دست تولید است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *