شبکه تهران سراغ سریال ایتالیایی رفت: «منو ترکم نکن»

14:30 - 27 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۰۴۷
شبکه تهران سراغ سریال ایتالیایی رفت: «منو ترکم نکن»
سریال «منو ترکم نکن» با گویندگی ۲۵ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل دوبله شد.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ سریال «منو ترکم نکن» در گونه جنایی، پلیسی محصول ایتالیا در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه تهران پخش شود.

مدیر دوبله این سریال کریم بیانی است. شیلا آژیر، رضا الماسی، دانیال الیاسی، ناهید امیریان، علیرضا باشکندی، نگین سادات بنی عقیل، باران بهرامی، محمد تنهایی، فریناز ثریا، ارسلان جولایی، زویا خلیلی آذر، علی اصغر رضایی نیک، آرزو روشناس، نفیسه زاجکانیها، حسین سرآبادانی، پریا شفیعیان، خشایار شمشیرگران، محمد صادقیان، بهروز علی محمدی، کوروش فهیمی، نسرین کوچک خانی، مریم مهماندوست، حسین نورعلی، نازنین یاری و کریم بیانی صداپیشه‌های این اثر بوده‌اند.

روایت این سریال از این قرار است که: در پی کشف جسد یک پسر نوجوان، دانیل و نامزد سابقش النا که هر دو پلیس هستند با همکاری هم موفق به کشف و دستگیری یک باند قاچاق و فحشای کودکان می‌شوند.

فیلم درامی درباره زوایای تاریک شبکه‌های اجتماعی و فضا‌های مجازی است. فیلمنامه اثر از نقاط قوت آن است و نه تنها تعلیق برای مخاطب ایجاد می‌کند بلکه مخاطب را به حدس زدن وا می‌دارد. این فیلمنامه هر لحظه ماجرایی تازه برای مخاطب دارد و مدام مخاطب را غافلگیر می‌کند. همچنین به دلیل اینکه در عصر کنونی اینترنت و فضا‌های مجازی جزء لاینفک زندگی کودکان و نوجوانان شده است این اثر می‌تواند روشنگر و آموزنده باشد برای بزرگسالان تا با آگاهی از خطرات این فضا‌ها نظارت بهتری بر فعالیت فرزندانشان داشته باشند.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه‌ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روند‌های ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی تهران، برای مخاطبان پخش شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *