اعزام گشت‌های حامی شهر به ۵ هزار ماموریت

12:44 - 27 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۰۰۹
اعزام گشت‌های حامی شهر به ۵ هزار ماموریت
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از اعزام گشت‌های حامی شهر به ۵ هزار و ۲۰۰ ماموریت در هفت ماه ابتدای سال جاری خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، احمد احمدی صدر اظهار کرد: از اول فرودین ماه تا سی ام مهر ماه در قالب سه شیفت کاری، گشت‌های حامی شهر به ۵ هزار و ۲۰۰ ماموریت اعزام شده اند و به حدود ۴۰ هزار نفر خدمات رسانی صورت گرفته است.

وی افزود: در این گشت‌ها ۱۱۹ مورد نیازمند خدمات درمانی بودند که با هماهنگی اورژانس، اقدامات لازم انجام شده است. همچنین ۳۳ مورد نیز پس از مشاوره مددکاران، نزد خانواده هایشان باز گشته‌اند.

احمدی صدر ادامه داد: یکی از نقاط مهمی که در این فصل از سال از سوی گشت‌های حامی شهر مورد گشت زنی قرار می‌گیرند، اطراف مراکز درمانی است. برخی از همراهان بیماران در این نقاط اقدام به چادر زنی می‌کنند که به همت مددکاران گشت‌های حامی شهر، این همراهان بیمار به همراه سرا‌های پایتخت برای اسکان معرفی می‌شوند.

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: بخشی از ماموریت‌های گشت‌های حامی شهر مربوط به خدمات رسانی به بیماران اعصاب و روان رها شده در سطح شهر، معلولان جسمی حرکتی و ذهنی سرگردان، دختران در معرض آسیب و زنان آسیب دیده و کودکان فراری از خانواده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *