ثبت روز تهران در تقویم ملی در دست بررسی شورای فرهنگ عمومی است

9:27 - 27 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۹۳۶
ثبت روز تهران در تقویم ملی در دست بررسی شورای فرهنگ عمومی است
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از بررسی ثبت روز تهران در تقویم ملی کشور در شورای فرهنگ عمومی خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، نرگس معدنی پور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ثبت روز تهران در تقویم ملی کشور اظهار کرد: شورای فرهنگ عمومی نامه‌ای را بر اساس پیگیری‌ها به شورا ارسال و اعلام کردند که در دستور بررسی قرار گرفته است.

وی با اعلام اینکه خوشبختانه پاسخ منفی از شورای فرهنگ عمومی نگرفتیم، یادآور شد: این شورا در گذشته صراحتاً در خصوص ثبت روز تهران در تقویم، پاسخ منفی داده بود، اما در این دوره علاوه بر مصوبه شورای شهر، نامه‌ای نیز با امضای آقای چمران به شورای فرهنگ عمومی ارسال شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران همچنین تصریح کرد: شورای فرهنگ عمومی در پاسخ به این نامه اعلام کرد که ثبت روز تهران در تقویم را در دستور بررسی قرار می‌دهد.

وی در خصوص زمان نهایی شدن ثبت روز تهران در تقویم، خاطرنشان کرد: جلسات شورای فرهنگ عمومی بر اساس زمان‌بندی مشخص برگزار می‌شود و مسائل به نوبت در دستور جلسه قرار می‌گیرد.

معدنی‌پور افزود: بعید به نظر می‌رسد بررسی موضوع در جلسه شورا زمان‌بر باشد، اما به هر شکل تابع تصمیمات شورای فرهنگ عمومی و زمان‌بندی بررسی موضوعات در این مجموعه هستیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *