سرلشکر موسوی: ساخت مراکز درمانی در دستور کار ستاد کل نیرو‌های مسلح قرار دارد

9:17 - 27 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۹۳۴
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
سرلشکر موسوی: ساخت مراکز درمانی در دستور کار ستاد کل نیرو‌های مسلح قرار دارد
فرمانده کل ارتش با اشاره به افتتاح درمانگاه فوق تخصصی شهدای پدافند، گفت: ضرورت دارد که از این جنس کار‌ها در بخش‌های دیگر هم انجام پذیرد و این موضوع در برنامه‌های ستاد کل نیرو‌های مسلح اندیشیده شده است.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در آئین بهره‌برداری از درمانگاه فوق تخصصی شهدای پدافند که در منطقه افسریه تهران برگزار شد، اظهار داشت: شهرک شهید بهشتی بزرگترین شهرک نظامی نیرو‌های مسلح ماست و نیاز بود چنین مجموعه‌ای در جهت خدمت‌رسانی به خانواده‌ها راه‌اندازی شود.

سرلشکر موسوی افزود: علاوه بر ساکنین شهرک شهید بهشتی، مناطق اطراف این شهرک نیاز به چنین مجموعه‌ای جهت خدمات درمانی داشتند؛ بنابراین با توجه به سرانه پایین خدمات درمانی نسبت به جمعیت این منطقه، نیاز بود که چنین مرکزی در این منطقه احداث و مورد بهره‌برداری واقع شود.

وی گفت: همکاران عزیز ما در نیروی پدافند هوایی ارتش با تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی درمانگاه فوق تخصصی و مجهز شهدای پدافند را برابر همه استاندارد‌های وزارت بهداشت و درمان آماده کردند و متخصصین، کادر درمان و تجهیزات مورد نیاز در این درمانگاه جهت استفاده عموم مستقر هستند.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه امیدواریم مراجعه‌کنندگان محترم با رضایت کامل از این مجموعه درمانی مجهز خارج شوند، عنوان کرد: ضرورت دارد که از این جنس کار‌ها در بخش‌های دیگر هم انجام پذیرد و این موضوع در برنامه‌های ستاد کل نیرو‌های مسلح اندیشیده شده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *