رتبه نخست حوزه پژوهش و فناوری به پالایشگاه گاز ایلام رسید

14:19 - 26 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۸۸۱
دسته بندی: اقتصاد ، انرژی
رتبه نخست حوزه پژوهش و فناوری به پالایشگاه گاز ایلام رسید
رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام از کسب رتبه نخست این واحد در بین شرکت‌های پالایش گاز کشور خبر داد و گفت: کسب این رتبه به‌واسطه عملکرد پژوهشی این واحد در زمینه‌های مختلف در طول سال بوده است.

خبرگزاری میزان- به گزارش شانا، محسن خزلی تصریح کرد: درصد بودجه پژوهشی جذب‌شده، تعداد پروژه‌های پژوهشی تجاری‌سازی، ارتباط و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، امضای تفاهم‌نامه همکاری پژوهشی با دانشگاه‌ها و مراکز علمی، حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی و ... از جمله شاخص‌های ارزیابی کسب این رتبه بوده است.

وی با بیان اینکه کسب این مهم نشان از تلاش، تفکر نوآورانه و تعهد شرکت در حوزه پژوهش و فناوری دارد، اظهارداشت: پالایشگاه گاز ایلام در طول سال‌های گذشته تاکنون توانسته است با برنامه‌ریزی صحیح، هدف‌گذاری، شناسایی نیاز‌های فناورانه در حوزه‌های مختلف و با ارائه راهکار‌های مبتکرانه و بهبود فرایندها، در حوزه پژوهش و فناوری پیشرو باشد و با تکیه بر نقش برجسته همکاران در توسعه فناوری‌های نوین، ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات، و ایجاد تغییرات اثر بخش در شرکت و صنعت گام بردارد.

رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام گفت: جذب۸۷ درصدی بودجه، مدیریت و اجرای ۱۰ پروژه پژوهشی، حمایت از ۱۳ پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی، عقد ۱۰ تفاهم‌نامه همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی، شناسایی ۶ عنوان ساخت بار اول، تدوین نقشه راه و کتابچه نیاز‌های فناورانه مشتمل بر ۱۵۱ عنوان، تدوین نقشه راه نانوفناوری و ... از اقدامات شاخص این واحد در سال گذشته بوده است.

گردهمایی سالانه پژوهشی شرکت‌های پالایش گاز با حضور نمایندگان مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید، مدیریت پژوهش و فناوری، رؤسا و کارشناسان پژوهش و فناوری شرکت‌های پالایش گاز در محل مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز در آبان ماه سال جاری برگزار شد که در این گردهمایی نتایج حاصل از ارزیابی عملکرد شرکت‌ها در میزان تحقق شاخص‌های عملکردی مورد ارزیابی قرار گرفت و واحد پژوهش و فناوری این شرکت موفق به کسب رتبه اول عمکرد پژوهشی شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *