جودوی قهرمانی نوجوانان آسیا| حذف ۶ نماینده ایران در روز نخست

21:45 - 25 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۸۲۳
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
جودوی قهرمانی نوجوانان آسیا| حذف ۶ نماینده ایران در روز نخست
روز نخست رقابت‌های جودوی قهرمانی آسیا با حذف هر ۶ نماینده کشورمان به پایان رسید.

خبرگزاری میزان - روز نخست مسابقات جودوی نوجوانان و جوانان آسیا از صبح امروز پنجشنبه ۲۵ آبان ماه در شهر تاشکند کشور ازبکستان برگزار شد و نمایندگان کشورمان موفق به کسب مدال نشدند.

در رقابت‌های امروز جودوکاران اوزان ۴۰-، ۴۴-، ۴۸- و ۵۲- کیلوگرم در گروه دختران و ۵۰-، ۵۵-، ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم در گروه پسران به مصاف حریفان خود رفتند. آندیا فلاح در وزن ۴۰- کیلوگرم که ۸ جودوکار حضور دارند، در دور نخست مقابل نماینده قزاقستان شکست خورد. او در ادامه در جدول شانس مجدد به مصاف نماینده هندوستان رفت و با شکست مقابل این جودوکار از رسیدن به مدال بازماند.

آناهیتا موسوی نماینده وزن ۴۴- کیلوگرم تیم ملی نوجوانان دختران در دور نخست مغلوب نماینده چین تایپه شد و در جدول شانس مجدد نیز مقابل جودوکار هندوستان شکست خورد و در جدول این وزن که ۱۱ جودوکار حضور داشتند به مدال نرسید. 

در رقابت‌های بخش پسران، امیرمحمد حسن‌نژاد در وزن ۵۰- کیلوگرم، در دور نخست نماینده ازبکستان را در امتیاز طلایی شکست داد، اما در مرحله نیمه‌نهایی در وقت طلایی با اخطار مغلوب نماینده عربستان شد. او در دیدار رده‌بندی نیز مغلوب نماینده ترکمنستان شد و به مقام پنجم رسید. 

در وزن ۵۵- کیلوگرم، رضا چهارمحالی ابتدا مغلوب نماینده تاجیکستان شد و در جدول شانس مجدد نیز مقابل نماینده ازبکستان شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

متین عبادی در وزن ۶۰- کیلوگرم، ابتدا حریفی از کویت را ایپون کرد، اما در ادامه مغلوب نماینده قزاقستان شد. او در جدول شانس مجدد نیز ابتدا نماینده ازبکستان را شکست داد و پس از آن به مصاف نماینده کشور چین تایپه رفت و با شکست مقابل این جودوکار از رسیدن به مدال باز ماند.

امید پیوندی در وزن ۶۶- کیلوگرم نوجوانان در اولین مبارزه نماینده ترکمنستان را ایپون کرد، اما در مرحله یک هشتم مغلوب جودوکار ازبکستانی شد. او در جدول شانس مجدد نیز مقابل نماینده تاجیکستان بازی را واگذار و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *