طارمی: نیمه دوم کمی بازی را شُل گرفتیم/ نمی‌توانم بگویم کدام نسل فوتبال ما طلایی بوده است

21:12 - 25 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۸۱۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
طارمی: نیمه دوم کمی بازی را شُل گرفتیم/ نمی‌توانم بگویم کدام نسل فوتبال ما طلایی بوده است
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: من نمی‌توانم در مورد نسل‌های فوتبال‌مان صحبت کنم و مردم باید در این مورد نظر بدهند.

خبرگزاری میزان - مهدی طارمی بعد از پیروزی ۴ بر صفر مقابل هنگ‌کنگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همین که بازی را بردیم خوب است. موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و توانستیم با یک نتیجه خوب برنده شویم. 

وی در مورد دیدار با ازبکستان گفت: بازی بسیار سختی است. ازبک‌ها تیم بسیار خوبی هستند در کافا هم با این تیم بازی کردیم شرایط سختی را برای‌مان رقم زدند. اما ما می‌رویم که بهترین نتیجه را بگیریم. 

طارمی در مورد پاس گل سردار آزمون عنوان کرد: نکته مثبت نه فقط این بازی که در تمام این سال‌ها همین رفاقت بوده است هیچ وقت خودخواه نبوده‌ایم هرجا که می‌توانستیم به هم کمک کنیم و به هم پاس بدهیم این کار را کرده‌ایم. من به سردار آزمون پاس‌های زیادی برای گل زدن داده‌ام و همچنین سردار به من پاس زیاد داده است و این طبیعی است.

مهاجم تیم ملی در مورد اینکه قلعه‌نویی در اواخر مسابقه کمی از شیوه بازی ناراحت بود و ظاهراً از شیوه بازی شجاع خلیل‌زاده ناراحت بود، اظهار داشت: نه بحث خلیل‌زاده نبود ما نیمه دوم کمی بازی را شل گرفته بودیم و همچنین در اواخر نیمه اول؛ باید این ذهنیت را درست کنیم اگر می‌خواهیم قهرمان آسیا شویم باید ۹۰ دقیقه با بهترین عملکرد بازی کنیم.

طارمی در مورد اینکه روند آماده‌سازی تیم ملی را چگونه می‌بیند، گفت: تا الان که بازی‌ها دوستانه بود و اکنون بازی‌ها رسمی شده است و دیگر نمی‌توان تعیین کرد با چه تیم‌هایی بازی کنیم. در کل با تیم‌های خیلی قدرتمندی بازی نکردیم، اما در اردو‌ها به اهدافی که می‌خواستیم دست پیدا کردیم و به نظرم شرایط خوبی داشتیم.

وی در مورد اینکه تیم ملی نسل طلایی دارد و چقدر به قهرمانی این تیم امیدوارید، گفت: در مورد نسل‌ها نمی‌توانم نظر بدهم. مردم باید نظر بدهند براساس شرایطی که وجود دارد. فوتبال اکنون پیشرفته‌تر شده و مدلش با گذشته فرق کرده این سؤال از اساس خراب است که بگوییم کدام نسل، نسل طلایی فوتبال است. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا قهرمان شویم و دل مردم را شاد کنیم. پتانسیل قهرمانی داریم. طبیعی است که تلاش می‌کنیم تا قهرمان شویم.

مهاجم تیم ملی در مورد اینکه اتحاد ملی‌پوشان با حضور قلعه‌نویی چگونه شده است، گفت: ما اتحادی که در سال‌های گذشته داشتیم و از عوامل اصلی موفقیت بود پررنگ‌تر شده است و اتحاد خوبی داریم و ان‌شاءالله بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم. 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *