همکاری جدید مهدی مظاهری با خوانندگان/ قطعات موسیقی که بیشتر مصرفی است 

17:10 - 24 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۶۸۲
همکاری جدید مهدی مظاهری با خوانندگان/ قطعات موسیقی که بیشتر مصرفی است 
مهدی مظاهری شاعر و ترانه‌سرا ضمن اشاره به برخی قطعات موسیقی به همکاری خود با سالار عقیلی اشاره کرد. 

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی پروژه، مهدی مظاهری شاعر و ترانه‌سرا در برنامه استودیو هشت رادیونمایش درباره همکاری با سالار عقیلی گفت: کار اجرایی آلبوم «اینکه دلتنگ توام» سال ۱۳۹۸ شکل گرفت، اما به دلیل برنامه‌ریزی‌ها و دیگر نکات یک سال و نیم بعد آلبوم منتشر شد. 

وی اضافه کرد: آشنایی من با سالار عقیلی از سال‌های قبل از این آلبوم بود. چند تک قطعه هم با او کار کرده بودم که شعر از من بود و گاهی نغمه‌هایی هم از خودم ارائه می‌کردم، اما تنظیم کار طبیعتا با دوستان آهنگساز بود و در نهایت خوشحالم که در بازخوردها، این اثر از طرف مخاطب پذیرفته شد. 

این شاعر درباره تاثیر موسیقی بر دیده شدن ترانه‌ها بیان کرد: موسیقی امروزه صنعتی شده است و موسیقی صنعتی بیشتر شامل موسیقی‌های ماشینی و مصرفی می‌شود که متاسفانه با زندگی مدرن گسترش یافته است. در میان این تولیدات، آثاری هم هنری هستند و تلاش می‌شود که ماندگار شود. 

وی درباره دو مجموعه خود که تاکنون منتشر شده است، بیان کرد: مجموعه «آنگونه که دانه‌های انگور» و «راحیل» شامل ۴۸ غزل است که خوشبختانه مورد استقبال قرار گرفتند. 

مظاهری درباره آثار جدید خود اظهار کرد: مجموعه جدیدی دارم که براساس آن هم آلبومی منتشر شده است و به زودی جزئیات بیشتری از آن منتشر می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *