عرضه ۴۰۰ دستگاه خودروی داخلی و خارجی در مزایده اموال تملیکی

14:53 - 24 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۶۴۷
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
عرضه ۴۰۰ دستگاه خودروی داخلی و خارجی در مزایده اموال تملیکی
مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: ۴۰۰ دستگاه انواع خودرو‌های سنگین و سواری، ماشین آلات سنگین و کشنده خارجی و داخلی در مزایده سراسری فوق العاده به شماره ۵۸۳ این سازمان عرضه شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، سید عبدالمجید اجتهادی اظهار کرد: این تعداد دستگاه خودرو در ۲۴ استان به مزایده گذاشته شده است. علاقمندان تا ۳۰ آبان ماه می‌توانند جهت بازدید از خودرو‌ها به انبار‌های این سازمان در استان‌ها مراجعه و پیشنهاد قیمت ارائه کنند.

وی افزود: شرکت در این مزایده از طریق ستاد الکترونیک دولت انجام می‌شود و روز پنجم آذرماه مرحله رمزگشایی با حضور دستگاه‌های نظارتی برگزار و نتایج به برندگان اعلام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه قیمت پایه کارشناسی این تعداد خودروها، هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان است، گفت: بیشترین تعداد خودرو‌ها از سوی استان‌های آذربایجان غربی، بوشهر، تهران، خوزستان و قم عرضه شده است.

اجتهادی خاطرنشان کرد: متقاضیان با مراجعه به سامانه ستاد تدارکات الکترونیکی دولت و سازمان اموال تملیکی می‌توانند با مشاهده فهرست خودرو‌ها و ماشین‌آلات، محل بازدید را انتخاب و در مزایده شرکت کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *