دادستان تهران به مشکلات ۱۲۷ نفر از شهروندان رسیدگی کرد

14:50 - 24 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۶۴۰
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
دادستان تهران به مشکلات ۱۲۷ نفر از شهروندان رسیدگی کرد
دادستان تهران در دیدار مردمی با ۱۲۷ نفر از شهروندان، به درخواست‌ها و مشکلات حقوقی و قضایی آنان رسیدگی کرد.

خبرگزاری میزان _ علی صالحی، به اتفاق جمعی از معاونان دادستانی، صبح امروز چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ با حضور در برنامه ملاقات مردمی، ضمن دیدار چهره به چهره با مراجعان و استماع اظهارات آنان، به درخواست‌ها و مشکلات جمعی از شهروندان رسیدگی و دستورات لازم را برای پیگیری پرونده‌ها صادر کرد.

برنامه ملاقات مردمی دادستان تهران، در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های ابلاغی از سوی ریاست قوه قضاییه و همچنین برنامه‌های عملیاتی دادسرا مبنی بر کاهش فاصله مسئولان قضایی با مردم و تکریم ارباب رجوع، روز چهارشنبه هر هفته در ساختمان مرکزی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، واقع در میدان ۱۵ خرداد برگزار می‌شود.

علی صالحی همچنین در این ملاقات، ضمن دیدار و گفتگو با ۱۲ نفر از زندانیان بازداشتگاه اوین به صورت برخط و با بهره گیری از سامانه ویدئوکنفرانس، دستورات مقتضی جهت پیگیری درخواست‌های این قبیل از زندانیان را نیز صادر کرد.

گفتنی است هدف از برگزاری این برنامه، افزایش نظارت دادستانی بر عملکرد دادسرا‌ها و تسریع در گره‌گشایی از کار مردم است و متقاضیان می‌توانند با برقراری تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به ساختمان مرکزی دادسرا و اخذ نوبت قبلی، با دادستان و معاونان وی دیدار و گفتگو کنند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *