کشف «عنصر حقیقت» در شبکه چهار

14:05 - 24 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۶۳۱
کشف «عنصر حقیقت» در شبکه چهار
مستند «عنصر حقیقت» با گویندگی ۱۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد

خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ این مستند در گونه مستند علمی محصول استرالیا در سال ۲۰۲۱ قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.
مدیر دوبله این مستند سیما رستگاران است. نسرین اسنجانی، بابک اشکبوس، آیدا بندری، مونا خجسته، زهرا سوهانی، ابوالفضل شاه بهرامی، محمد صادقیان، فاطمه صبا، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، علیرضا ناصحی و سیما رستگاران صداپیشه‌های این اثر بوده اند.

خلاصه روایت این مستند از این قرار است که دکتر درک مولر یک برنامه ساز اینترنتی است که کانال خود را در سال ۲۰۱۷ راه اندازی کرد. او با بیست میلیون مشترک در یوتوب و یک میلیارد بازدید کننده توانسته مصاحبه‌های علمی جذابی درباره آینده، مهندسی و نجوم و هرآنچه که می‌توان آنرا در زیر مجموعه دانش طبقه بندی کرد، انجام دهد.

یک مجموعه علمی جذاب که تلاش شده ترکیبی از علم، فناوری و آموزش در کنار سرگرمی باشد و به همین خاطر بر خلاف برخی برنامه‌های آموزشی اصلاً خسته کننده نیست و موفق می‌شود نکات علمی و آموزشی را به خوبی به مخاطب منتقل کند. برنامه به خاطر محبوبیتی که پیدا کرده سال هاست که تولید و پخش می‌شود و بی گمان می‌تواند مورد استقبال مخاطب علاقه‌مند ایرانی هم قرار بگیرد.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه‌ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روند‌های ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی چهار، برای مخاطبان پخش شود.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *