سردار ناظر از مدیر کتابخانه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تقدیر کرد

13:14 - 24 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۶۰۶
سردار ناظر از مدیر کتابخانه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تقدیر کرد
سردار ناظر با حضور در کتابخانه تخصصی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس روز کتاب و کتاب‌خوانی را به مدیریت کتابخانه تبریک گفت.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، صبح امروز جهارشنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۲ همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، سردار محمدقاسم ناظر مدیرعامل موزه به همراه جمعی از معاونین و مدیران مجموعه ضمن حضور در کتابخانه تخصصی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از تلاش‌ها و زحمات مستمرمدیر کتابخانه موزه سرکار خانم خالقی و سایر همکاران کتابخانه در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر کرد.

در این مراسم سردار ناظر با اشاره به اهمیت جایگاه کتاب و کتابخانی در گسترش فرهنگ جهاد و حماسه در میان نسل جوان افزود: امروز به همت نویسندگان جوان و نخبه در حوزه‌های دفاع مقدس و جبهه‌ی مقاومت شاهد تولید آثار بسیار ارزشمندی در این عرصه هستیم و بحمدالله کتابخانه تخصصی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با دارا بودن بیش از بیش از ۳۵ هزار عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت به عنوان جامع‌ترین کتابخانه تخصصی در کشور در حال خدمت رسانی به پژوهشگران و علاقمندان می‌باشد.

مدیرعامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اقدامات انجام گرفته در کتابخانه مجموعه بویژه برگزاری جلسات نقد و رونمایی کتاب را شایسته تقدیر دانستند و از خلاقیت و زحمات مدیریت کتابخانه تشکر نمودند.

خانم خالقی مدیر کتابخانه موزه نیز از عنایت و توجه ویژه مدیرعامل موزه در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخانی قدردانی نمود.

در پایان نیز سردار ناظر با اهداء لوح تقدیر از مدیریت و سایر همکاران کتابخانه موزه قدردانی تقدیر کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *