سامره: فرافکنی و بازی نخ‌نما را تمام کنید!

12:15 - 24 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۵۹۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سامره: فرافکنی و بازی نخ‌نما را تمام کنید!
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: دوباره نتیجه نگرفتید و اتفاقی داخل باشگاه‌تان افتاد و باز هم سراغ استقلال آمدید؟

خبرگزاری میزان - به گزارش رسانه رسمی باشگاه استقلال، علی سامره درباره صحبت‌های دیشب حسین بادامکی معاون باشگاه پرسپولیس روی آنتن زنده برنامه شب‌های فوتبالی در گفت‌و‎گویی به نکات مهمی اشاره کرد.

سرپرست استقلال در این باره گفت: دیشب جملات عجیبی از حسین بادامکی شنیدیم. وی گفته است چرا پرونده پرسپولیس و سپاهان سریعاً بررسی شد و از دو تیم امتیاز کسر شد، اما با اینکه یک ماه است از باشگاه استقلال شکایت کردیم، پرونده این باشگاه بررسی نمی‌شود؟ می‌خواهم در این باره بگویم آقایان فرافکنی را تمام کنید. دوباره نتیجه نگرفتید و اتفاقی داخل باشگاه‌تان افتاد و باز هم سراغ استقلال آمدید؟ چرا هر وقت نتیجه نمی‌گیرید یاد استقلال می‌افتید؟ این بازی نخ نما را تمام کنید. 

سامره ادامه داد: باشگاه استقلال قصد دارد در فضایی آرام و به دور از جنگ رسانه‌ای کار خود را کند، ولی ظاهرا آقایان می‌خواهند آشوب داخلی خود را به سمت استقلال بکشند، اما این بازی تکراری شده و دیگر اثری ندارد. به اعتقاد من این اظهارات دیگر اتهام به استقلال نیست، بلکه توهین به فدراسیون فوتبال است. علنا می‌گویند فدراسیون و کمیته انضباطی در این زمینه کم کاری و قصور کرده اند. چرا نمی‌خواهید بپذیرید استقلال قانون را رعایت کرده؟ چون خودتان این کار را نکرده اید، به دیگران انگ می‌زنید؟ ببخشید استقلال مثل شما هوادار متمول نداشت که پول زیرمیزی بدهد. دروازه بان شما علنا در تلویزیون به این موضوع اعتراف کرد و گفت: مدیران به امید همین آدم که در خارج زندگی می‌کند، به پرسپولیس می‌آیند. اگر ما در استقلال از این کار‌ها بلد بودیم که قرارداد هاشمی نسب و یوسو را ثبت می‌کردیم تا روی نیمکت بنشینند. بلانکو یک ماه در تهران بود، اما به دلیل تمکین استقلال به قانون، نتوانستیم از او استفاده کنیم. اصلا اگر دور زدن سقف را بلد بودیم فصل پیش قایدی و محبی و سیلوا را حفظ می‌کردیم. "

سامره در پایان گفت: آقایان چرا ناراحتید که بازیکنان و سرمربی استقلال قرارداد خود را کم کرده اند؟ البته حق دارند. در تیمشان چیز‌هایی دیدند که از خودگذشتگی اعضای تیم ما برایشان عجیب است. اینجا لازم است یک بار دیگر از آقای نکونام و بازیکنان استقلال تشکر کنیم که قرارداد خود را کاهش دادند تا قانون را رعایت کنیم. دیروز هم آرش رضاوند قراردادش را کم کرد و مشغول مذاکره با چند بازیکن دیگر هستیم تا به زودی مشکل ثبتی‌های استقلال هم به پایان برسد.

باشگاه استقلال انتظار داشت برنامه شب‌های فوتبالی، به همان اندازه که تریبون در اختیار نماینده باشگاه پرسپولیس گذاشت در اختیار نماینده باشگاه استقلال هم بگذارد و مجریان برنامه رعایت بی طرفی کنند، اما این اتفاق نیفتاد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *