لطف‌آبادی: حضور توسلی و سایر بازیکنان قاب فوتسال زنان را زیباتر می‌کند

11:52 - 24 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۵۸۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
لطف‌آبادی: حضور توسلی و سایر بازیکنان قاب فوتسال زنان را زیباتر می‌کند
دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتسال پالایش نفت آبادان گفت: سوپر لیگ زنان از کیفیت بالایی برخوردار است و شاهد رقابت نزدیکی بین تیم‌ها هستیم.

زهرا لطف‌آبادی در گفت‌وگو با میزان، درباره دیدار تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان مقابل مس رفسنجان در هفته دوم مسابقات سوپر لیگ، اظهار داشت: همان طور که انتظار داشتیم بازی سختی برابر مس رفسنجان انجام دادیم و تیم حریف بسیار جنگنده‌ خوب دفاع کرد. اما بازی کردن در زمین آبادان همیشه برای همه تیم‌ها سخت بوده و معمولاً در این سال‌ها پالایش نفت در زمین خودش به حریفان امتیازی نداده است. نهایتاً با ارائه یک بازی منطقی و هوشمندانه توانستیم ۳ بر یک حریف سرسخت خود را شکست دهیم. 

وی در مورد تقابل با فرزانه توسلی دروازه‌بان تیم ملی فوتسال عنوان کرد: توسلی همیشه در آمادگی خوبی به سر برده و نبودش در سوپر لیگ حس می‌شد. با وجود او و سایر بازیکنان قاب فوتسال زنان ایران زیباتر شده است. 

دروازه‌بان تیم ملی‌ فوتسال بانوان ایران درباره دیدار هفته آینده پالایش نفت آبادان مقابل رایزکو صفادشت یادآور شد: قبل از اینکه لژیونر شوم، یک فصل برای تیم رایزکو بازی کردم و شناخت خوبی از این تیم دارم. آنها بسیار جنگنده هستند و انتظار بازی لذت بخش را دارم. مثل همیشه تیم ما اجازه هیچ اشتباهی را ندارد و هر بازی برای ما حکم ۶ امتیاز را خواهد داشت.

وی درباره کیفیت سوپر لیگ فوتسال بانوان تصریح کرد: کیفیت بازی‌ها و فشار آن بسیار بالاست و با تقسیم بازیکنان خوب در ۸ تیم، تلاش آن‌ها برای قهرمانی جای هیچ اشتباهی را برای هیچ تیمی نگذاشته و شاهد رقابت نزدیکی هستیم.

لطف‌آبادی در پایان گفت: مجموعه پالایش نفت آبادان شرایط و بستر مناسبی را فراهم کرده و از امکانات خوبی نیز بهره‌مند است که از آن‌ها تشکر ویژه‌ای می‌کنم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *