برگزاری نشست کمیته جوانان کنفدراسیون فوتبال آسیا

11:00 - 24 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۵۷۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
برگزاری نشست کمیته جوانان کنفدراسیون فوتبال آسیا
کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در چهارمین جلسه کمیته جوانان بر تعهد خود برای پرورش ستاره‌های آینده تاکید کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدف اصلی در استراتژی کمیته، تصمیم گیری در اجرا به‌روزرسانی‌های مقررات طرح جوانان نخبگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال ۲۰۲۴ است که با هدف تقویت ساختار‌های استعدادیابی و استاندارد‌های توسعه جوانان در سراسر قاره انجام می‌شود.

در این نشست، اندی راکسبورگ، مدیر فنی کنفدراسیون فوتبال آسیا و ۹ عضو کمیته از هفت فدراسیون زیرمجموعه کنفدراسیون حضور داشتند.

در این جلسه، رآکسبورگ خاطرنشان کرد که مقررات اصلاح شده برنامه‌های جوانان مورد کارشناسی ویژه قرار گرفته و بر این اساس درجه بندی آکادمی‌های عضو دیگر پیش نیاز عضویت نیست.

سایر به روز رسانی‌ها شامل بازنگری در معیار‌های درجه بندی، اصلاحات در فرآیند ارزیابی، تعریف مفهوم آکادمی ها، اجباری کردن گنجاندن سیاست‌های حمایت از کودکان و معرفی راهنما است.

در طول ۹۰ دقیقه این نشست، موضوعات دیگری مانند معرفی مدرک A و B و دستورالعمل ارزشیابی که در حال حاضر استفاده می‌شود نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اعضای پنل همچنین درباره رویداد‌های مختلف آینده، از جمله جام جهانی فوتبال زیر ۱۷ سال اندونزی ۲۰۲۳، جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ قطر، جام ملت‌های آسیا زیر ۲۳ سال آسیا قطر ۲۰۲۴، کنفرانس ملی مربیان کنفدراسیون فوتبال آسیا (۲۰۲۴) و AFC توضیح دادند.

میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان فدراسیون در این نشست حضور داشت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *