دریادار سیاری: خودکفایی ارتش در تأمین تجهیزات دفاعی/ آموزش رمز پیروزی در عملیات‌ها است

10:52 - 23 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۳۴۹
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
دریادار سیاری: خودکفایی ارتش در تأمین تجهیزات دفاعی/ آموزش رمز پیروزی در عملیات‌ها است
معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: امروز با وجود تمامی تحریم‌ها در تأمین تجهیزات مورد نیاز دفاعی روی پای خود ایستاده‌ایم و این نشان می‌دهد که ما توانسته‌ایم شعار «ما می‌توانیم» را به واسطه نیروی انسانی کیفی، تحقق ببخشیم.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی در مراسم افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های محتوای آموزش الکترونیکی و تربیتی که صبح امروز (سه‌شنبه) در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری برگزار شد، با بیان اینکه امروز نسلی پر افتخار در ارتش در حال آموزش و رشد هستند، اظهار داشت: قطعاً چنین نسلی آینده ارتش را تأمین خواهند کرد.

امیر دریادار سیاری با تأکید بر اینکه آموزش رمز پیروزی در عملیات است، عنوان کرد: هر قدر آموزش و تربیت ما قوی باشد، قطعاً در عملیات‌ها پیروز خواهیم شد.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش افزود: مهم‌ترین سرمایه هر سازمانی نیروی انسانی است و اگر نیروی انسانی کارآمد داشته باشیم، می‌توانیم در برابر تهدیدات بهترین واکنش را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه ساخت ناوشکن‌ها، پهپاد‌ها و هواپیما‌ها حاصل تفکر نیروی انسانی است، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که اگر بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات را داشته باشیم، اما نیروی کیفی برای استفاده از آن‌ها نداشته باشیم، قطعاً این تجهیزات از بین خواهد رفت.

دریادار سیاری اظهار داشت: نیروی انسانی کیفی در ارتش علی‌رغم تمامی محرومیت‌ها توانسته با اتکا به توان خود به بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات دست پیدا کند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش بیان کرد: امروز با وجود تمامی تحریم‌ها در تأمین تجهیزات مورد نیاز دفاعی روی پای خود ایستاده‌ایم و این نشان می‌دهد که ما توانسته‌ایم شعار «ما می‌توانیم» را به واسطه نیروی انسانی کیفی، تحقق ببخشیم.

وی یادآور شد: عملیات «حمله به اچ ۳» توسط همین نیرو‌های شجاع و کیفی انجام شد و دنیا همچنان در حیرت چگونگی انجام این عملیات است و آن را در دانشگاه‌های خود تدریس می‌کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *