مجمع عمومی کمیته ملی پارالمپیک بیستم دی برگزار می‌شود

9:47 - 23 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۳۱۸
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
مجمع عمومی کمیته ملی پارالمپیک بیستم دی برگزار می‌شود
نشست هیئت رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک با حضور به میزبانی کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، دویست و سیزدهمین نشست هیئت رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در محل این کمیته و با دستور جلسه ارائه گزارش بازی‌های پاراآسیایی هانگژو و نیز تعیین تاریخ برگزاری مجمع عمومی کمیته برگزار شد.

 غفور کارگری رئیس کمیته ملی پارالمپیک ریاست جلسه را بر عهده داشت و پولادگر نایب رئیس، کاظمی پور نایب رئیس بانوان، جوانمرد دبیر اجرایی، ماندگار فرد بازرس، اسبقیان، رضایی، کشفیا، مظلومی، اله‌کرمی و نصیری به عنوان اعضای هیئت اجرایی، اشرفی مشاور عالی رئیس، پاسوار مشاور و دستیار رئیس، قاسمی مشاور رئیس، نعمتی رئیس کمیسیون ورزشکاران، حسینی مرادآبادی سرپرست فرهنگی و نیری مسئول حوزه ریاست نیز در این جلسه حضور داشتند.

در این نشست کارگری گزارشی از چهارمین حضور جمهوری اسلامی ایران در بازی‌های پاراآسیایی ارائه داد و اعضای مجمع پس از بررسی، تاریخ ۲۰ دی ماه سال جاری را جهت برگزاری مجمع عمومی کمیته ملی پارالمپیک مشخص کردند.

همچنین مقرر شد بر اساس هماهنگی صورت گرفته با فدراسیون‌های تیراندازی با کمان و ورزش‌های جانبازان و توان یابان، موافقت وزیر محترم ورزش و جوانان و رای تمامی اعضای هیئت اجرایی، ماموریت رشته پاراتیراندازی با کمان به فدراسیون ورزش‌های جانبازان و توان یابان بازگردد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *