اکران رایگان فیلم تئاتر‌های کانون به مناسبت هفته کتاب

13:49 - 22 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۲۱۴
اکران رایگان فیلم تئاتر‌های کانون به مناسبت هفته کتاب
مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی تعدادی از فیلم تئاتر‌های خود را اکران رایگان می‌کند.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری تعدادی از فیلم‌های تئاترهای خود را اکران رایگان می‌کند، این نمایش‌ها بر اساس طرح «کتاب، تئاتر و مدرسه» با اقتباس از کتاب‌های کانون و به تهیه‌کنندگی مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید و اجرا شده است.

تولید تئاتر بر اساس کتاب‌های منتشر شده‌ی کودک و نوجوان از جمله برنامه‌های مرکز تولید تئاتر کانون است که در مدارس و مراکز کانون اجرا می‌شود.

بر همین اساس تئاتر‌های «خداحافظ راکون پیر» به کارگردانی فهیمه میرزاحسینی و سیما میرزاحسینی، «آهای دوستاتو بشناس» به کارگردانی عادل بزدوده، «عموی عجیبِ بزرگِ کوچیک من» به نویسندگی گیتا داودی و کارگردانی ناصر آویژه، «کچل کفتر باز» به کارگردانی آزاده انصاری، «پیرمرد و ببر» به کارگردانی حسن دادشکر و «کلوچه‌های خدا» به کارگردانی آرش شریف‌زاده به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی اکران رایگان می‌شود.

علاقه‌مندان به دیدن این شش نمایش می‌توانند از روز چهارشنبه ۲۴ تا ۳۰ آبان ۱۴۰۲ به این نشانی cinema.kpf.ir/film مراجعه کنند.

ترغیب به مطالعه در کودکان، اهمیت کتاب و کتابخوانی و معرفی کتاب‌های کانون از جمله اهداف این طرح است.

سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده خواندنی است» از ۲۳ تا ۳۰ آبان ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *