«پرستاران» کانادایی در شبکه دو

12:29 - 22 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۱۹۴
«پرستاران» کانادایی در شبکه دو
سریال «پرستاران» با گویندگی ۳۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل سیما دوبله شد.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ سریال «پرستاران» در گونه درام محصول ۲۰۲۰ کانادا، قرار است از شبکه دو سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سریال امیر حکیمی است. شیلا آژیر، ارغوان افراسیاب، مهرخ افضلی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، محمد تنهایی، مریم جلینی، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، شراره حضرتی، اعظم سادات دلبری، آرزو روشناس، نفیسه زاجکانیها، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، فاطمه شعشعانی، پریا شفیعیان، فاطمه صبا، بهروز علی محمدی، کوروش فهیمی، شروین قطعه ای، امیربهرام کاویانپور، نسرین کوچک خانی، کسری کیانی، مریم معینیان، علی منانی، علیرضا ناصحی، صنم نکواقبال، نیما نکویی فرد، حسین نورعلی، رزیتا یاراحمدی و امیر حکیمی صداپیشه‌های این اثر بوده‌اند.

این سریال ماجرا‌های پنج پرستار است که به تازگی در بیمارستان سنت ماری مشغول به کار شده اند و باید با مشکلات شغلی در محیط کار کنار بیایند و به بیماران کمک کنند.
درامی که بیشتر اتفاقات آن در بیمارستان پیش می‌آید و به رابطه پرستار و مریض‌ها با هم می‌پردازد و در عین حال بیننده را با مشکلات زندگی شخصی هریک از این افراد نیز آشنا می‌کند. کاراکتر‌های اصلی هم شخصیت‌هایی ساده، اما پویا هستند که برای سلامت بیماران تلاش می‌کنند و بیشتر بر جنبه ارزشمند کار آن‌ها تکیه شده. مجموعه به علت ساختار غیرخطی که دارد و تکه‌هایی از زندگی و روابط هر یک از شخصیت‌ها را نشان می‌دهد، توان جذب مخاطب را دارد و سرگرم کننده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه‌ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روند‌های ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی دو، برای مخاطبان پخش شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *