بیانیه باشگاه سپاهان درباره انتقاد مورایس؛ اظهارات او تقطیع شده است

11:34 - 22 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۱۷۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بیانیه باشگاه سپاهان درباره انتقاد مورایس؛ اظهارات او تقطیع شده است
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ضمن استقبال از دعوت بازیکنان این تیم به تیم ملی فوتبال کشور، اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، با عنایت به مطالب حاشیه‌ای منتشر شده درباره مصاحبه شامگاه یکشنبه سرمربی تیم فوتبال سپاهان، موارد زیر برای تنویر افکار عمومی منتشر می‎شود:

یک) باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به عنوان یک باشگاه ورزشی با ۲۷ رشته ورزشی و ۲۱۲۱ ورزشکار، در طی یک سال اخیر ۱۲۷ ورزشکار به تیم‌های مختلف ملی روانه کرده و در این مسیر، همواره یاور و یاری‌رسان تیم‌های مختلف ملی بوده است. این موضوع در خصوص رشته پرطرفدار فوتبال نیز همواره مورد توجه قرار گرفته و تعداد قابل توجهی از بازیکنان رده‌های مختلف سنی باشگاه سپاهان جزو دعوت‌شدگان به تیم‌های ملی هستند.

رویکرد باشگاه سپاهان همواره حمایت از تیم‌های مختلف ملی به شمار می‌رفته است و بازیکنان ملی‌پوش زن و مرد این باشگاه همواره با حمایت‌های قابل توجه سپاهان روانه مسابقات تیم ملی شده‌اند و فدراسیون‌های مختلف ورزشی همواره به این رفتار حرفه‌ای باشگاه سپاهان اعتراف کرده‌اند. موید این موضوع، بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور، درخشش این بازیکنان و همچنین برگزاری اردوی تیم ملی نوجوانان فوتبال در اصفهان به میزبانی سپاهان بوده است.

دو) تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشور، به عنوان هسته اصلی و ستون توسعه فوتبال، همواره مورد حمایت این باشگاه بوده و ژوزه مورایس، سرمربی سپاهان نیز همواره در گفتگو‌های مختلف خود عنوان کرده که به عنوان «یک ایرانی» از تیم ملی فوتبال کشور حمایت کرده و همواره باید حامی تیم ملی فوتبال کشور بود. وی همچنین در نشست خبری خود با رسانه‌های گروهی از حضور سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون فوتبال در اردوی سپاهان پیش از دیدار مقابل آلمالیق ازبکستان تشکر کرده و همواره حامی حضور بازیکنان مختلف خود در تیم ملی بوده‌.

سه) بر خلاف آنچه بخش رسانه‌ای تیم ملی منتشر کرده، اصل موضوع سخنان سرمربی سپاهان به سرمربی تیم ملی فوتبال منعکس نشده است. وی در نشست خبری بعد از دیدار هفته دهم سپاهان و در حین سئوال خبرنگاری که درباره عملکرد رضا اسدی، بازیکن باکیفیت تیم سپاهان مطرح شده بود، از دعوت ۷ بازیکن سپاهان به تیم ملی مطلع شد، به گونه‌ای که حتی از تعداد دعوت‌شدگان سایر تیم‌ها نیز اطلاعی نداشت. با این حال، وی اعلام کرد از خوشحالی بازیکنان تیم سپاهان خوشحال خواهند بود و به نظر می‌رسد بخشی از سخنان مورایس تقطیع شده است. البته انتظار می‌رفت که سئوالاتی بجز آنچه در خصوص بازی است در نشست خبری مطرح نمی‌شد و این موضوع از سوی عوامل هیئت فوتبال اصفهان که مسئول برگزاری نشست خبری بودند، مدیریت می‌شد؛ چراکه بر اساس روال بازی‌ها، لازم بود که صرفاً سئوالاتی در چارچوب مسابقات مطرح می‌شد.

چهار) باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مجدداً اعلام می‌کند از حضور بازیکنان این تیم در اردوی تیم ملی استقبال کرده و امیدوار است این بازیکنان بتوانند به عنوان سربازانی ارزشمند در اختیار تیم ملی فوتبال کشور باشند و از نگاه فراگیر سرمربی تیم ملی فوتبال به همه باشگاه‌ها و لیگ و جوانان ارزشمند پرورش‌یافته باشگاه‌ها سپاسگزاریم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *