فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

آمریکایی‌ها در یک شب سه مرتبه با ایران مکاتبه داشتند

9:19 - 22 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۱۲۶
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
آمریکایی‌ها در یک شب سه مرتبه با ایران مکاتبه داشتند
سردار حاجی‌زاده با اشاره به جنگ غزه گفت: احتمال دارد که حد درگیری‌ها از این هم بیشتر شود؛ زیرا آینده خیلی مبهم است.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، سردار سرتیپ «امیرعلی حاجی‌زاده» فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در حاشیه برگزاری کنگره بزرگداشت سردار شهید «حسن طهرانی‌مقدم» که در دانشگاه شهید رجایی برگزار شد، اظهار داشت: شهید طهرانی‌مقدم سه خصیصه یک مدیر و فرمانده قوی را داشت؛ هم اخلاص داشت، هم انقلابی بود و دارای کارآمدی.

سردار حاجی‌زاده افزود: امروز اگر مدیران ما این سه خصیصه را داشته باشند در همه عرصه‌ها چه نظامی و چه حوزه‌های غیرنظامی می‌توانند موفق باشند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به الگوی مدیریتی شهید طهرانی‌مقدم گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره این شهید فرمودند که او مدیریت نخوانده بود، ولی مدیریت طبیعی داشت. اگر این خصایص را در انتخاب مدیران داشته باشیم، می‌توانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص شرایط منطقه، بیان کرد: مسئله غزه امروز یک موضوع جهانی شده است و جنایتکار بودن رژیم صهیونیستی که از بیش از ۴۰ سال قبل توسط امام راحل و مسئولان جمهوری اسلامی ایران گفته می‌شد، امروز عمق جنایت‌های این رژیم را ملت‌ها در همه قاره‌ها متوجه شده‌اند.

سردار حاجی‌زاده ادامه داد: شاید در گذشته به مسئولان جمهوری اسلامی ایران انتقاد می‌شد که چرا درخصوص رژیم صهیونیستی این‌گونه سخن می‌گویید، اما اکنون کودک‌کش بودن و عمق جنایت‌های این رژیم برای همه روشن شده و عمر چندانی نخواهد داشت.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه پیروزی رزمندگان فلسطینی یک پیروزی راهبردی بزرگ است، تصریح کرد: این پیروزی با اقدامات تاکتیکی صهیونیست‌ها، عملیات‌های جنایتکارانه آن‌ها و به شهادت رساندن کودکان به هیچ وجه از بین رفتنی نیست؛ فلسطینی‌ها به طور مطلق پیروز هستند و در آینده همه دنیا این موضوع را خواهند دید.

وی درخصوص واکنش ایران نسبت به اقدامات حزب‌الله و گسترش جنگ به لبنان خاطرنشان کرد: امروز جنگ گسترش پیدا کرده و لبنان درگیر است؛ احتمال دارد که حد درگیری‌ها از این هم بیشتر شود؛ چون آینده خیلی مبهم است؛ ولی ایران برای همه شرایط، آماده است.

سردار حاجی‌زاده در پاسخ به سوالی مبنی بر تهدید ایران از سوی آمریکا، گفت: آمریکایی‌ها ایران را تهدید نمی‌کنند؛ آن‌ها مکاتباتی دارند و حتی در یک شب سه مرتبه با ایران مکاتبه داشتند که همه این مکاتبات با زبان تمنا و خواهش است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پایان عنوان کرد: ایران در شرایطی نیست که کسی بخواهد او را تهدید کند. ما در اوج قدرت هستیم و برای همه شرایط، خود را آماده کرده‌ایم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *