پاسخ بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال به اظهارات سرمربی سپاهان

22:57 - 21 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۱۰۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پاسخ بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال به اظهارات سرمربی سپاهان
بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به ژوزه مورایس، سرمربی سپاهان نکاتی را متذکر می‌شود.

خبرگزاری میزان - به گزارش بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال، ژوزه مورایس، سرمربی تیم فوتبال سپاهان، در نشست مطبوعاتی امروز با اشاره به رتبه سپاهان در جدول لیگ اعلام کرد دعوت از ۷ بازیکن این تیم به تیم ملی باعث به هم خوردن نظم تمرینات سپاهان خواهد شد.

این در حالیست که از یک سو وفق مقررات فیفا بحث دعوت و حضور بازیکنان در اردو و مسابقات تیم ملی از مستند قانونی برخوردار است و از سوی دیگر تشخیص اولویت در مبحث منافع ملی در فوتبال به عهده فدراسیون فوتبال به عنوان متولی اصلی در اتخاذ تصمیم است.

جهت مزید اطلاع، ۳ بازیکن دعوت شده از تیم سپاهان از جوان‌های خوب و آینده‌دار فوتبال ایران هستند و دعوت از آن‌ها تکریم جوانگرایی باشگاه سپاهان و شخص آقای مورایس بوده است. 

همچنین سایر بازیکنان دعوت شده پیام نیازمند، رامین رضاییان، محمد دانشگر و رضا اسدی پای ثابت اردو‌های ملی بوده‌اند و دعوت از آن‌ها براساس عملکردشان بوده است. ضمن اینکه از سپاهان شهریار مغانلو هم مدنظر کادرفنی بود که با هماهنگی پزشک تیم ملی و صلاحدید این بازیکن و بهبودی هر چه بیشتر در این مقطع از وی دعوت نشد.

با این حال ضمن محترم شمردن دغدغه سرمربی سپاهان، کادر فنی تیم ملی حاضر است از دعوت بازیکنان سپاهان در این اردو چشم پوشی کند و در صورت پذیرفتن این مسئولیت از سوی ایشان، تمامی این چهره‌های شایسته جهت حضور در تمرینات به باشگاه سپاهان ملحق شوند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *