۳ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار سنندج بازداشت شدند

16:57 - 21 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۰۶۶
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
۳ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار سنندج بازداشت شدند
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: ۳ نفر از اراذل و اوباش سنندج که شب گذشته در خیابان آبیدر این شهر اقدام به ایجاد خوف و هراس در میان شهروندان کرده بودند، با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند.

خبرگزاری میزان - محمد جباری اظهار کرد: شب گذشته (۲۰ آبان ماه ۱۴۰۲) سه تن از اراذل و اوباش شهر سنندج در خیابان آبیدر اقدام به قدرت‌نمایی با شمشیر و انسداد معبر عمومی کردند و سبب ایجاد خوف و هراس در میان شهروندان شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان تصریح کرد: به محض اطلاع از این جریان، شخصا به همراه مامورین نیروی انتظامی و پلیس پاوا استان در محل حضور یافته و متهمین که خودروی خود را رها کرده و پا به فرار گذاشته بودند، ظرف کمتر از ۲ ساعت از ارتکاب جرم شناسایی و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

جباری افزود: برای این افراد که سوابق متعدد کیفری در پرونده خود داشتند، به اتهامات محاربه و اخلال در نظم و امنیت و آرامش عمومی در دادسرای عمومی و انقلاب سنندج پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی ضمن تقدیر از حضور به موقع مامورین فراجا و پلیس پاوای مرکز استان در محل، به افرادی که قصد برهم زدن نظم و امنیت جامعه و شهروندان را دارند هشدار داد و تاکید کرد: دستگاه قضایی استان کردستان با این دسته از افراد با قاطعیت برخورد خواهد کرد و به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد تا سنندج را به شهری ناامن برای مردم تبدیل کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *