مهلت ثبت و معرفی فعالیت‌های کتاب محور تمدید شد

15:20 - 21 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۴۰۴۶
مهلت ثبت و معرفی فعالیت‌های کتاب محور تمدید شد
مهلت ثبت و معرفی فعالیت‌های کتاب محور تا ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام ستاد خبری سی و‌یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، خانه کتاب و ادبیات ایران برای تهیه نقشه جامع فعالیت‌های کتاب‌محور و همچنین معرفی و حمایت از فعالیت‌های ترویجی در حوزه کتاب، فراخوانی را منتشر کرد که مهلت ثبت و معرفی این فعالیت‌ها تا ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

خانه کتاب و ادبیات ایران به منظور تهیه نقشه جامع فعالیت‌های کتاب‌محور در ایران و هم‌افزایی با گروه‌ها و شخصیت‌های این حوزه برای برنامه‌های کلان فرهنگی و همچنین مستندسازی و معرفی فعالیت‌ها و تلاش‌های این گروه‌ها برای عموم مردم ایران از طریق رسانه‌های زیرمجموعه خود (تلویزیون اینترنتی کتاب و خبرگزاری کتاب ایران) فراخوانی عمومی را منتشر کرد.

این فراخوان شامل همه فعالیت‌ها در زمینه ترویج کتابخوانی و امور خلاقه مرتبط با کتاب در کشور است؛ فعالیت‌هایی هم‌چون راه‌اندازی سکو‌های ترویج و توزیع کتاب (نرم‌افزارها، پایگاه‌های اینترنتی، صفحات مجازی)، بلاگری کتاب (در حوزه‌های کودک و نوجوان و بزرگسال)، امور ترویجی و تبلیغی کتاب، جشنواره‌ها و جوایز کتاب و همه کسب و کار‌های خلاق حوزه کتاب و کتابخوانی قابلیت شرکت در این فراخوان را دارند.

کلیه گروه‌ها و فعالان این عرصه اعم از کانون‌ها، تشکل‌ها، فعالان فضای مجازی و تولیدکنندگان نرم‌افزار‌های کاربردی، گروه‌های جهادی، حلقه‌های مطالعاتی، سمن‌ها، انجمن‌های ادبی و... برای ثبت دستاورد‌ها و فعالیت‌های خود می‌توانند تا تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۲ به نشانی ketab.ir مراجعه کنند.


سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده خواندنی است» از بیست‌وسوم تا سی‌ام آبان‌ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *