طحان نظیف: مهلت ۱۵ روزه هیئت‌های اجرایی به پایان رسید

16:29 - 20 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۸۶۲
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
طحان نظیف: مهلت ۱۵ روزه هیئت‌های اجرایی به پایان رسید
سخنگوی شورای نگهبان درباره مرحله بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی توضیحاتی ارائه کرد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، هادی طحان‌نظیف عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگو با بخش خبری ساعت ۱۴ سیمای جمهوری اسلامی ایران درباره مرحله بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مهلت ۱۵ روزه هیات‌های اجرایی در روز ۱۸ آبان به پایان رسید.

وی با بیان اینکه هیات‌های اجرایی متشکل از ۸ نفر از معتمدان مردمی و همچنین تعدادی از اشخاص حقوقی هستند، گفت: این هیات‌ها که در فرمانداری‌ها و حوزه‌های انتخابیه تشکیل شده تا امروز باید نتایج بررسی‌ها را به تمامی داوطلبان ابلاغ کنند.

سخنگوی شورای نگهبان درباره افرادی که صلاحیت‌شان در هیات‌های اجرایی احراز یا تایید نشده است، عنوان کرد: این افراد می‌توانند از فردا (یکشنبه ۲۱ آبان) به مدت ۴ روز در «سامانه داوطلب» که برای نخستین بار به منظور برقراری ارتباط مستقیم با داوطلبان راه‌اندازی شده شکایات و اعتراض‌های خود را به ثبت برسانند.

وی توضیح داد با استفاده از این سامانه دیگر نیاز به مراجعه حضوری داوطلبان برای ثبت شکایات و اعتراضات نیست و در صورتی که نیاز به مراجعه حضوری افراد برای ارائه توضیحات باشد یا اینکه داوطلبان بخواهند اسناد و مدارکی ارائه کنند، فرآیند‌های آن از طریق همین سامانه صورت می‌گیرد.

طحان‌نظیف اعلام کرد که این سامانه طی چهار روز از ساعت ۸ تا ۱۸ آماده پذیرش شکایات و اعتراض‌های داوطلبان است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *