پروژه «گود برج میلاد» به زودی با حضور شهردار تهران افتتاح خواهد شد

15:48 - 20 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۸۵۳
پروژه «گود برج میلاد» به زودی با حضور شهردار تهران افتتاح خواهد شد
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: خطر گود برج میلاد ۱۰۰ درصد رفع شده و طی هفته‌های آینده این پروژه با حضور شهردار تهران افتتاح خواهد شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، هادی حق بین، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت گود برج میلاد گفت: این پروژه از اقدامات بسیار شاخص و جهادی مدیریت شهری جدید بود که با تدابیر هوشمندانه شورا و شهرداری تهران اتخاذ شد.

وی ادامه داد: در خردادماه سال گذشته کار عملیاتی طرح شروع شد و امروز در روز‌های پایانی پروژه هستیم. خطر گود برج میلاد ۱۰۰ درصد رفع شده و طی هفته‌های آینده این پروژه با حضور شهردار تهران افتتاح خواهد شد.

حق بین در پایان این گفتگو خاطرنشان کرد: هم افزایی شورا و شهرداری باعث اتفاقاتی شده که تهران در تمام مناطق پروژه فعال داشته باشد. ما خوشبختانه پروژه غیرفعال در سطح پایتخت نداریم و برخی پروژه‌ها به دلیل وجود معارضین دچار وقفه شد، اما با حمایت از پیمانکاران پروژه‌ها به شرایط عادی برگشتند و تلاش می‌کنیم در ماه‌های پیش رو فعالیت خود را نیز فشرده کنیم. در همین راستا اگر موردی غیر فعال باشد به دلیل معارضین نهادی خاص است که در اولویت‌های بعدی ما برای سال آینده قرار دارد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *