دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار می‌شود

13:09 - 20 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۸۰۶
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار می‌شود
دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع «گذار به بانکداری هوشمند» روز‌های ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۴۰۲ در تهران، مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع «گذار به بانکداری هوشمند» به همت بانک مرکزی، پژوهشکده پولی و بانکی و حمایت شرکت ملی انفورماتیک، روز‌های ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۴۰۲ در تهران، مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود. از جمله رویداد‌های این همایش می‌توان به سخنرانی‌های مقامات و صاحبنظران، میزگرد‌های تخصصی، ارائه مقالات علمی، کارگاه‌های آموزشی، معرفی نوآوری‌های برتر در قالب جشنواره دکتر نوربخش و نمایشگاه محصولات تخصصی در صنعت پرداخت اشاره کرد. 

دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

همچنین در دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، از هم‌فکری و مشارکت صاحب‌نظران، اساتید و مدیران مرتبط، در قالب شورا‌ها و کمیته‌های علمی و اجرایی بهره گرفته می‌شود. 

گفتنی است در این همایش ۱۴ نشست و میزگرد تخصصی در موضوعات مختلفی از جمله دیفای، تنظیم گری و نظارت هوشمند، امنیت و یادگیری ماشین، اعتبار سنجی، سامانه‌های کشف تقلب و پول دیجیتال بانک مرکزی برگزار خواهد شد. همچنین در فضای نمایشگاهی و فرصت‌های این رویداد حدود ۳۰ شرکت، بانک، هلدینگ و مرکز حضور خواهند داشت.

در پایان یادآور می‌شود، شرکت‌های برگزیده در زمینه نوآوری شبکه و نظام‌های پرداخت نیز در قالب جشنواره نوربخش در این همایش معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *