اعلام آرای انضباطی فدراسیون فوتبال/ محرومیت مربیان سایپا و نفت مسجدسلیمان

11:33 - 20 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۷۸۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
اعلام آرای انضباطی فدراسیون فوتبال/ محرومیت مربیان سایپا و نفت مسجدسلیمان
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص سه تیم صادر کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدراسیون، درباره تخلف انتسابی مهدی حسینی‌نسب، سرمربی تیم سایپا مبنی بر نشر اکاذیت، تخلف وی محرز و مسلم تشخیص و مستند به ماده ۷۱ مقررات انضباطی و با رعایت ماتده ۹۴ این مقررات، حسینی‌نسب به یک جلسه محرومیت به مدت ۶ ماه تعلیق شد و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. رای صادره در بخش محرومیت قابل اجرا و قطعی بوده و در بخش جریمه نقدی غیر قابل اجرا و قابل تجدید نظر ظرف مهلت ۷ روز پس از ابلاغ است. ضمنا با صدور این رای، دستور موقت وی بلااثر می‌شود.

*دیدار تیم‌های دریا بابل و خیبر خرم آباد از سری رقابت‌های لیگ دسته اول برگزار و از سوی حمیدرضا طاهرخانی، بازیکن تیم خیبر خرم آباد تخلفاتی منعکس شد. از آنجائیکه تخلف حادث شده عدم رعایت ماده ۷۱ مقرارت انضباطی مبنی بر اظهارات علیه داور مسابقه درخور صدور قرار دستور موقت است.

به استنادماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی نامبرده از همراهی تیم خود در مسابقات محروم است و باید دفاعیات خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی ارسال کند.

*دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و مس سونگون ورزقان برگزار و از سوی یوسف بخشی زاده، سرمربی تیم مس سونگون ورزقان تخلفاتی مبنی بر عدم رعایت ماده ۷۱ مقررات انضباطی ناشی از مصاحبه علیه مقامات رسمی مسابقه و فدراسیون فوتبال رخ داده که در خور صدور قرار دستور موقت است.

وی به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی از حضور در مسابقات محروم و باید دفاعیات خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی ارسال کند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *