۴۰ بازار میوه و تره‌بار تا پایان سال افتتاح می‌شود

11:39 - 20 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۷۷۷
۴۰ بازار میوه و تره‌بار تا پایان سال افتتاح می‌شود
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: برنامه داریم تا پایان سال ۴۰ بازار تره‌بار را افتتاح کنیم و از شهرداران در خواست میکنم که زمین مناسب در اختیار سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران قرار دهند.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، آیین بهره‌برداری از دوبازار میوه و تره‌بار شقایق و مهستان و آغاز پروژه بازار میوه و تره‌بار فدک صبح امروز شنبه (۲۰آبان ماه ۱۴۰۲) در هشتادو یک و مین رویداد امید و افتخار با حضور حسین نظری، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، ایوب فصاحت، مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار، رضا سیفی، شهردار منطقه ۱۷ برگزار شد.

حسین نظری، معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در این مراسم از مقام شهدای ایران اسلامی تجلیل به عمل آورد و در ادامه از اهمیت موضوع امنیت در جامعه سخنانی جاری کرد. نظری هشتاد و یکمین پروژه امید و افتخار را امید آفرین خواند و از شورای اسلامی شهر تهران و شهردار تهران قدردانی کرد.

وی افزود: امروز شاهد دو افتتاح در منطقه ۱۷و۲ هستیم و دو پروژه دیگر نیز کلنگ زنی خواهد شد که یکی از آن‌ها دومنظوره خواهد بود. برای ایجاد یک بازار میوه و تره‌بار ابتدا باید زمین توسط شهرداری منطقه تامین شود و نتیجه یک کار جمعی است.

نظری با اشاره به اینکه علاوه بر تقاضا و توجه مردم، دید و منظر مناسب مد نظر بوده که در افتتاح بازار شقایق به نگاه ایرانی و اسلامی توجه شده است، گفت: بنا داریم که توسعه خدمات را افزایش دهیم.

وی در ادامه به اضافه شدن چرخ دستی به میادین خبرداد و همچنین آموزش به پیمانکاران و فروشندگان میادین خبرداد تا با مردم با ادب احترام برخورد کنند و این کار موجب رضایت‌مندی مردم خواهد شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در پایان گفت: برنامه داریم تا پایان سال ۴۰ بازار تره‌بار را افتتاح کنیم و از شهرداران در خواست میکنم که زمین مناسب در اختیار سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران قرار دهند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *