رئیس کل دادگستری گلستان: سرمایه‌گذاران در استان حمایت قضایی می‌شوند

9:36 - 20 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۷۳۵
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری گلستان: سرمایه‌گذاران در استان حمایت قضایی می‌شوند
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: دادگستری استان امنیت سرمایه‌گذاری را تضمین می‌کند.

خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری گلستان در نشست با جمعی از سرمایه‌گذاران خراسان رضوی که برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری در استان حضور یافته اند، گفت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب و دستور رئیس قوه قضاییه، دادگستری استان وظیفه خود می‌داند که حمایت از سرمایه‌گذاران و تولید را با جدیت پیگیری کند.

حیدر آسیابی افزود: این حمایت‌ها جهت رفع موانع سرمایه‌گذاری به ویژه در حوزه گردشگری استان در دستور کار قرار دارد.

آسیابی استان گلستان را بهشت گمشده گردشگری ایران خواند و گفت: متاسفانه ظرفیت بالای گردشگری گلستان، مغفول مانده است.

وی در ادامه سخنان خود به ظرفیت بوم گردی دریایی در گلستان هم اشاره کرد و گفت: بوم‌گردی دریایی یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد در استان و فرصت سرمایه‌گذاری است.

رئیس کل دادگستری گلستان با دعوت از سرمایه‌گذاران خراسان رضوی برای سرمایه‌گذاری در گلستان گفت: استان ظرفیت تبدیل شدن به مقصد گردشگری را دارد، دادگستری استان امنیت سرمایه‌گذاری را تضمین می‌کند.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاران در استان حمایت قضایی می‌شوند، گفت: در حوزه دستگاه‌های نظارتی هم در استان گلستان تعامل خوبی برای حمایت از تولید وجود دارد و بار‌ها در جلسات تاکید کرده‌ایم این دستگاه‌ها نباید چوب لای چرخ تولید باشند.

آسیابی حل مشکل حقوقی پتروشیمی گلستان پس از ۱۶ سال، رفع موانع راه‌اندازی طرح گردشگری آشوراده پس از ۲۵ سال، حل مشکل پروژه موج‌های آبی گنبدکاووس، توقف ساخت و ساز غیرمجاز در روستای زیارت گرگان و جلوگیری از تعطیلی ۳۹ واحد تولیدی و احیا ۵۱ واحد تولیدی و بازدید از ۲۴۱ واحد تولیدی طی ۶ ماه نخست امسال را از جمله تلاش‌های دادگستری استان برای حمایت از تولید و سرمایه گذاری برشمرد.

محمد جواد ساوری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان نیز در این جلسه گفت: ظرفیت‌های گردشگری استان شناسایی شده و جذب سرمایه‌گذاران این حوزه در اولویت قرار دارد.

وی ادامه داد: حمایت دستگاه قضایی، در چند سال اخیر در گلستان در حوزه گردشگری پررنگ شده که گره گشایی از موانع گردشگری روستای زیارت گرگان و طرح گردشگری آشوراده شاهد هستیم.

ساوری در ادامه از همراهی دادگستری گلستان در توسعه زیرساخت‌های گردشگری قدردانی کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *