بارش پراکنده و کاهش دما در نوار شرقی کشور از اواخر هفته

8:31 - 20 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۷۲۷
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
بارش پراکنده و کاهش دما در نوار شرقی کشور از اواخر هفته
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر چهارشنبه در نوار غربی کشور بارش پراکنده و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود و طی دو روز آینده در مناطقی از شمال شرق و شرق وزش باد رخ می‌دهد که سبب ایجاد گرد و خاک می‌شود.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، امین‌حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی، وضعیت جوی کشور را تشریح کرد و گفت: امروز در استان‌های گیلان، گلستان و مناطقی از مازندران، بارش باران خواهیم داشت.

نقشینه افزود: گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ می‌دهد و تا سه‌شنبه برای بیشتر مناطق کشورمان جوی پایدار، حاکم است و با توجه به سکون نسبی هوا در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌های جوی انتظار می‌رود.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: بعدازظهر چهارشنبه در نوار غربی کشور بارش پراکنده و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود و طی دو روز آینده در مناطقی از شمال شرق و شرق وزش باد رخ می‌دهد که سبب ایجاد گرد و خاک می‌شود.

وی ادامه داد: امروز و فردا هم دریای خزر مواج خواهد بود.

نقشینه یادآور شد: برای تهران پیش‌بینی می‌کنیم طی چهار روز آینده، غبار محلی شکل بگیرد و بیشینه دمای تهران، امروز و فردا ۲۲ درجه بالای صفر می‌شود و کمینه دمای تهران به ۱۲ درجه خواهد رسید.

انتهای پیام


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *